این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد


| اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

برگزاری دومین همایش شهرسازی ریل پایه با حضور وزیر راه و شهرسازی

دومین همایش شهرسازی ریل پایه با حضور وزیر راه و شهرسازی، معاونت حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی، مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران، مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری، معاونت عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی، جمعی از مدیران و متخصصان حوزه حمل و نقل و شهرسازی در تاریخ 4 و 5 بهمن ماه 1395 در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.


ادامه مطلب1395/11/07

شهرسازی ریل پایه پاسخی به یکی از جنبه های پیامد زندگی مدرن در ایران

وزیر راه‌وشهرسازی در افتتاحیه همایش شهرسازی ریل پایه اظهار داشت: هنگامی که مدیریت شهری تجارت پیشه باشد وظیفه خود را سازش با سوداگران تلقی می کند و نتیجه آن هم وقوع حوادث تلخی مثل پلاسکو است. متأسفانه رسانه ملی هم در مورد خطرات مدیریت شهری در حق مردم جفا می‌کند.


ادامه مطلب1395/11/07

ریل به مثابه پدافند غیرعامل

مدیرعامل راه‌آهن در افتتاحیه همایش شهرسازی ریل پایه اظهار داشت: خطوط ریلی و شبکه حمل و نقل ریلی در شرایط بحران مانند زلزله می‌تواند به عنوان یک پدافند غیرعامل مطرح باشد. همچنین به گفته او چهار کریدور ریلی برای دسترسی ساکنان اطراف شهر تهران به مرکز کلانشهر در حال ساخت و تکمیل است.


ادامه مطلب1395/11/07

ضرورت نگاه جامع به برنامه ریزی شهری در ریل پایه در راستای ارتقای کیفیت زندگی و تاب آوری در شهر ها

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری در دومین همایش «شهرسازی ریل پایه»، اظهار داشت: تاب آوری شهرها در مقابل حوادث طبیعی پایین آمده و ضروری است نگاهی جامع به برنامه ریزی شهری و ریلی داشت.


ادامه مطلب1395/11/07

صفحه اولصفحه قبل123صفحه بعدصفحه آخر