| اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

حل معضل آلودگی هوا ساده‌تر از آن است که فکر مي‌کنید

تین نیوز| «حل معضل آلودگی هوا ساده‌تر از آن است که فکر مي‌کنید» این جمله‌ای است که مهرداد تقی‌زاده، معاون حمل‌ونقل وزارت راه و شهرسازی، به آن تاکید دارد.
به گزارش خبرنگار تین نیوز، او که زمانی معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران بوده، سال‌ها در حمل‌ونقل برون‌شهری تجربه داشته و تاکنون با ده‌ها شرکت داخلی و خارجی حمل‌ونقلی و یا شهرداری‌های شهرهای برخی کشورها مذاکره و جلسه داشته است، مدعی‌ست باید در ارتباط با آلودگی هوا در بخش مرتبط با منابع متحرک آلایندگی تغییر اساسی در نگرش متولیان امر رخ دهد.
او می‌افزاید که «شکل ما نگرش فعلی ماست، نه مشکل کمبود بودجه است و نه مشکل فنی و اجرایی" و تاکید دارد که "حل معضل آلودگی هوا ساده‌تر از آن است که فکر می‌کنید.»


ادامه مطلب1395/09/29

تمدید مهلت زمان ارسال اصل مقالات

به دليل استقبال و درخواست‌هاي مكرر پژوهشگران محترم جهت تمديد مدت زمان ارسال اصل مقالات، كميته برگزاري همايش، مهلت ارسال اصل مقالات را تا پايان روز 7 دی ماه 1395، تمديد نموده است. گفتني‌ست كه اين آخرين تمديد مهلت ارسال اصل مقالات مي‌باشد.


ادامه مطلب1395/09/25

برگزاری همایش شهرسازی ریل پایه در شیراز

ریاست دومین همایش شهرسازی ریل پایه، آقای دکتر تقي‌زاده، چهارشنبه 26 آبان در همايش شهرسازي ريل‌ پايه در شيراز گفت: در دنیا تمام کشورها سالهاست که به سمت حمل و نقل ریلی رفته‌اند و يكي از دلايل عمده آن بحث آلايندگي پائين و كاهش مصرف سوخت و امنيت حمل و نقل در اين حوزه است.


ادامه مطلب1395/08/27

همايش شهرسازي ريل پايه، 26 آبان ماه با حضور معاون محترم وزارت راه و شهرسازي در شيراز برگزار خواهد شد.

همايش شهرسازي ريل پايه، 26 آبان ماه با حضور و سخنراني معاون محترم وزارت راه و شهرسازي در دانشكده نفت شيراز برگزار خواهد شد.


ادامه مطلب1395/08/18

صفحه اولصفحه قبل123صفحه بعدصفحه آخر