loading...

لمینت متحرک دندان را از کجا بخریم+ فروش دو فک تک فک ارزان 1400

لمینت متحرک دندان پرداخت درب منزل مرکز تخصصی کاور پلاک کامپوزیت موقت روکش متحرک دندان پرداخت ارومیه شیراز مشهد زاهدان

اموزش طریقه نصب استفاده درست خرید لمینت متحرک دندان اسنپ ان اسمایل در خانه

 لمینت متحرک دندان همراه آموزش نحوه استفاده محصول : 

لمینت متحرک دندان اسنپ ان اسمایل دارای دو عدد خمیر و دو عدد قالب قرار دارد که شما میتوانید با قالب و خمیر دندان لمینت متحرک خود را قالب گیری نمایید.قالب های لمینا طوری طراحی شده است که رو دندان شما مینشینند و ابعاد این قالب ها به انداز دندان یک فرد بزرگ سال طراحی دشه است.برای قالب گیری به دو کاسه آب سرد و گرم نیاز دارید برای قالب گیری اول باید قالب خمیری شکل را در لیوان اب جوش قرار دهید و بگذارید به مدت 5 دقیقه در اب باشد تا نرم و شفاف شود زمانی که مواد خمیری شکل شفاف و نرم شد وقت ان است که از کاسه اب گرم خارج نمایید و در روش اول میتوانید خمیر را در قالب بگذارید و بعد روی دندانتان چند ثانیه ای فشار دهید تا خمیر کاملا فرو دندان واقعی به خود بگیرد راه دوم این است که وقتی خمیر را از کاسه خارج کردید میتوانید خمیر را دستی به صورت ورقه ای نازک در اورده و با دقت روی دندانتان قرار دهید تا کاملا تمام دنانتان را پوشش دهید و بعد این کار قالب پلاستیکی را در دهان خود چند ثانیه ای قرار دهید هنگام خارج کردن قالب توجه کنید که قالب را به ارامی در اورده تا خمیر از دندان جدا نشود و بعد ار اوردن دندان با یک جسم شبیه سوزن  خطوط بین دندانتان را خط بیندازید تا خمیر کاملا شکل دندان واقعی به خود بگیرد منظور از خطوط دندان همان فاصله دندان هاست توجه کنی حتما قبل استفاده از این اموزش فیمل های اموزشی و نحوه کار با این محصول را اموزش ببینید و بعد تصمیم به انجام این کار نماید و به هیچ عنوان بدون آموزش از لیمنت متحرک استفاده نکنید.  

 

قبل استفاده از خمیر لمینت با خمیر های خوراکی دیگر قالب نمایید:

طبیعا کسانی که بار اول عمل قالب گیری را انجام میدهد پیشنهاد میشود با یک خمیر بی ضرر خوراکی مثل ادامس یا هر خمیر خوراکی دیگر عمل قالب گیری را با قالب پلاستیکی که در این محصول است انجام دهید تا دستانتان را بی افتاد البته مراقب باید که به قالب پلاستیکی اسیب وارد نشود.  

 

طریقه شستشو   لمینت متحرک دندان چگونه است

برای شستن لمینت دندان  از هر وعده غذایی لمینت ها را با یک مسواک نرم به آرامی تمیز کرده و بعد با آب بشویید البته بهتر از با لیمنت دندان مواد غذا استفاده فرقی هم ندارد لمینت متحرک شما چه قیمت باشد هر قیمتی باشد بهتر است مواد غذایی استفاده نشود تا طول عمر بالایی داشته باشد. 

 

آیا با لمینت متحرک دندان عوراض خاص دارد :

خرید  لمینت متحرک عوراضی ندارد ولی بهتر است با این محصول موا ذایی مصرف نشود و هر وقت نیازی ندارید از دنداتان خارج نمایید.  

 

آیا بعد قرار دادن لمینت متحرک دندان میتوانم حرف بزنم : 

بله میتوانید صحبت نمایی البته خب طبیعتا وقتی شما این دندان را برای بار اول قرار میدهید شاید عادت نداشته باشد ولی به مرور زمان عادت خواهید کرد البته این محصول به درد کسانی میخورد که میخواهند در میهمانی ای محلی حاظر شوند که نیاز به یک دندان متحرک دارند و بهرت است 24 ساعته استفاده نشود فرقی هم نداری لیمنت متحرک را از کجا تهییه میکنید و چه جنسی دارد بهتر است در زمانهایی که نیازی دارید از این محصول استفاده نمایید.اگر میخواهید بدانید کیا لمینت متحرک دارن از قسمت نظرات مشاهده فرمایید

   

لمینت متحرک دندان متحرک اسنپ ان اسمایل  چیست:

لمینت متحرک دندان متحرک اسنپ ان اسمایل برای دو فک اسک و جای خالی دندان ها را پر خواهد کرد  و به عنوان  کاورد ندان  موقت به کار میرود و  از همه مهم تر قابل جدا شدن است. این محصول چند ماهی است که وارد بازار شده است و در فروشگاهای جهان به فروش میرسد. این لمینت متحرک چیی خاطی ندارد فقط باید قالب و خمیر را رودی دندان خود قرار دهید و تمام البته باز هم تاکید میشود قبل انجام این کار باید اموزش ان را که در اینترنت است مشاهده فرمایید.

 

 جنس لمینت مصنوعی دندان  ان اسمایل  از چیست :

لمینت موقت دندان جنس پلاستیک صمغی دندان پزشکی است و مناسب برای همه دندانها بوده البته فقط دندان بزرگسالان را دارد نه کودکان

  

لمینت ان اسمایل مناسب چه کسانی نیست :

این لیمنت باری کودکان مناسب نیست برای انهایی که هیچ دندانی ندارد هم مناسب نمی باشند اگر مشکلات دهان و دندان دارید حتما با پزشک خود مشورت نمایید و طرف استفاده از لمیت را قبل استفاده اموزش ببینید.

 

اموزش طریقه نصب استفاده درست و خرید لیمنت متحرک دندان در خانه

 

(آبدیت دی ماه 1400 ) بار جدید لمینت متحرک جعبه آبی با کیفیت پرفروش رسید و میتوانید این محصول را هر کجای ایران که هستید سفارش دهید و درب خانه خود تحویل بگیرید . سفارش لمینت متحرک دو فک با شما ارسال آن هر کجای این کشور که هستید از ما این محصول به همه شهرهای ایران مثل در مشهد کرج تهران ارومیه اصفهان و همه جای کشور ارسال خواهد شد.توجه نمایید محصولی که ما برایتان ارسال خواهیم کرد به اسم اورجینال و اصل با قیمت های بالا فروخته میشود و ما با کمترین قیمت (قیمت واقعی) در اختیار هموطنان خود قرار داده یم  .

 

خرید لمینت متحرک دندان

 

نکات طلایی قبل خرید لیمنت متحرک دندان چیست ؟ 

فرقی ندارد که لمینت متحرک دندان ار از فروشگاه ما میخرید یا از داروخانه یا جایی دیگر خیلی از از خود میپرسند که لمینت متحرک خوبه ؟ یا نه که ما به شما میگویم که اگر دست قالب گیری شود بلی به اندازه هزینه ای که میکنید قابل قبول است و یاد تان باشد قبل استفاده حتما فیلم اموزشی را مشاهده نمایید و لازم به ذکر است اشتباهی که خیلی ها میکنند این است که فکر میکنند قالب پلاستیکی لیمنت دندان است اما این طور نیست چون خمیری که به همراه محصول است اصل کاری میباشد و باید طبق اموزش در فضای مجازی و گفته دشه در این سایت خودتان با خمیر و قالب گیر دندان خود را بسازید و از ان لذت ببرید.البته لازم به ذکر است ما لمینت متحرک دندان خرید حضوری نداریم.

 

 

نظرات در مورد لمینت متحرک دندان :

لمینت متحرک دندان هم نظرات مثبت و منفی دارد و نظرات منفی ان برای این است که برخی توقع لمینت های چند میلیونی را از این محصول دارند و توقع دارند با این محصول میتوانند همه کار از خوردن  غذای سفت یا همانند دندان طبیعی براشان کار کند و حتی شیوه درست قالب گیری را هم به درستی انجام نمیدهند که طبیعتا راضی نخواهند بود.چون کسی که در انجام قالب گیری دقت لازم را انجام ندهد نمیتواند به نتیجه برسد.حتی بعد قالب گیری شما باید با لوازمی چون قیچی و یا ابزار های دیگر ایرادات را بر طرف نمایید و خطوط بین دندان را با دقت ایجاد نمایید. چون شما نقش یک قالب ساز دندانپزشکی را ایفا خواهید کرد.اگر بخواهیم یک مثال ساده برایتان زده باشیم فرض کنید شما برای بار اول میخواهید سفالی را بسازید طبیعتا برای بار اول این کار را نمیتوانید انجام دهید وپس اموزش قبل استفاده از این محصول بسیار مهم است.

 

 

فروش لمینت متحرک دندان

 

کاور روکش متحرک دندان

 

 

ایا میتوانم با لیمنمت متحرک غذا بخورم :

سازنده این محصول گفته است که میشود مواد غذایی نرم استفاده کرد اکا بهتر است با این محصول غذاهای رنگی و یا فشار زیادی روی ان وارد نشود چون نباید از یک محصول با این قیمت توقع زیادی داشت پس بهتر از فقط برای زیبایی استفاده شود و موقع صرف غذا هم به دندان فشار نیاورید و با دندان های اسیاب غذا میل بفرمایبد البته حتما در خانه این دندان را مدتی استفاده نمایید و بعد اقدام به استفاده در بیرون خانه نمایید و به قول معروف تا قلقش دستتان بیایید. البته اب و غذاهای سبک بی رنگ میتوانید میل بفرمایید.در کل با هیچ لمینت متحرک نباید غذا خورد چون هم به لمینت فشار وارد میشود و هم به دندان شما پس مراقب باشید.

 

 

 

پلاک موقت متحرک دندان اسنپ آن اسمایل

 

 

طول عمر لمینت دندان موقت چقدر است:

طبیعتا شما نباید باز این لمینت توقع لمینت های چند میلیونی را داشته باشید اما اگر از این محصول درست استفاده شود و مواد غذایی استفاده نشود مخصولا غذاهای رنگ دار میتوانید تا چند سال از این لمینت ها استفاده نمایید که همه چیز بستگی به خودتان دارد.باز هم تاکید میکنیم بستگی به میزان استفاده ونگهداری دارد و عمر محصول برای هر شخص متفاوت است.

 

 

 

لمینت متحرک دندان دو فک 2021

 

 

مرکز فروش اینترنتی درب منزل  لمینت متحرک دندان  اسنپ ان اسمایل 2 فک 1400 

 

اسنپ آن اسمایل یک دندان روکشی متحرک است  این محصول به علت نازکی بیش از حد اختلالی برای تکلم ایجاد نمی کند .اسنپ آن اسمایل کاملا به برآمدگی دندان ها می چسبد بنابراین شل نمی شود و از دهان نمی افتد.برای تمیز کردن این دندان متحرک ، باید پس از خارج کردن  از دهان، اول آن را با آب بشویید . سپس با مسواکی که موهای نرم دارد ان را بشویی بشویید .قبل از استفاده به مدت 2 یا 1  دقیقه دندانها را در آب داغ قرار دهید تا کاملا روی دندانهایتان بچسبد

 

 

در بسته محصول پودر پاک کننده ای است  که شما می توانید برای تمیز کردن لکه ها از آن استفاده کنید. علاوه بر این یک محفظه مخصوص برای پلاکهایتان هم هست که زمانی که پلاکها را استفاده نمی کنید داخل این محفظه نگه داری می کنید.جنس لمینت به شکلی است که  که در برابر لکه گرفتنمقاوم است.

 

  خرید لیمنت متحرک دندان

 

 

آیا این لمینت توسط خریدار ساخته شده است :

بله > لمینتی که در بالا مشاهده میفرمایید (فک بالا) توسط یکی از خریداران ساخته شده است لازم به ذکر است باید به این نکته توجه فرمایید که بدون شک کسی که بار اول قالب گیری را انجام میدهند نمیتواند در بار اول لمینت را به شکل دلخواه خود در بیاورد در صورت نا موفق بودن میتوانید این مراحل را تکرار نمایید. حتما قبل انجام فیلم های اموزشی را مشاهده نمایید. انجام درست قالب گیری لمینت متحرک دندان به نحوه صحیح نرم شدن قالب دندان و میزان فشار روی فک و حتی پرداخت و اصلاح عیوب لمینت بعد قالب گیری با وسایلی مثل چاقو یا قیچی یا هر چیزی دیگر بستگی دارد.  

 

طرز استفاده از لمینت متحرک دندان :

قبل قالب گیری لمینت متحرک حتما وقت کافی داشته باشید :

لمینت ترو اسمایل نسل اولین لمینت های متحرک میباشد که بعد این محصول محصولات دیگر هم با نام های دیگر وارد بازار شده که قیمت بالا تری دارند.ذکر این نکته  مهم هست که شما باید قبل قالب گیری حتما وقت کافی را داشت هباشید تا بهرین قالب را برای خود بسازید پس با عجله نمیتوانید قالبی استاندارد دندان خود را بسازید حتما بعد قالب گیری اگر ایراد ظاهری در لمینت مشاهده شد با قیچی و ابزاری های دیگر در دسترس شما انها را رفع نمایید چون شما خالق لمینت خود هستید. پس حتما فیلم های اموزش که توسط کاربران در فضای مجازی منتشر شده است را با دقت ملاحظه بفرمایید.

 

ایجاد خطوط بین دندان فراموش نشود :

در طبیعی بودن این لمینت باید خطوط بین دندان فراموش نشود چون اگر این خطوط ایجاد نشود مشکلی پیش نمی اید ولی دندان شما طبیعی تر به نظر نخواهد امد و بعد قالب گیری که هنوز خمیر را در اب یخ قرار نداده اید با یک چاقو یا هر چزی که بتوانید خطوط بین دندان را ایجاد کنید استفاده نمایید که این کار باید با دقت انجام شود و فرو رفتگی به به نحو احسن انجام بدهید

 

 

طریقه نصب لیمنت متحرک دندان

 

 

مزایای لمینت متحرک اسنپ آن اسمایل :

 

مناسب پوشاندن فاصله بین دندانها پوشاندن بهم ریختگی دندانها

 

مناسب دندانهای تغییر رنگ یافته و حاوی لکه

 

 

معایب لمینت متحرک اسنپ آن اسمایل :

همیشه نمیشود از ان استفاده کرد مخصوصا شب ها هنگام خواب

عمر همیشگی ندارد

ثابت نیست

نباید از این محصول توقع لمینت های چند میلیونی را داشت

 

 

لمینت متحرک دندان اسنپ ان اسمایل 

 

 

ایا لمینت متحرک دندان برای همه فک ها مناسب است :

از انجایی که شما قالب گیری را انجام میدهید پس این محصول برای همه فک ها مناسب است و این محصول دندان های جلویی فک بالا و پایین را پوشش میدهید .

 

لمینت متحرک برای دندان های کج مناسب است :

 

برای منتها قالب گیری سخت تر خواهد شد و باید بسیار دقت نمایید که بهترین قالب را ببرای خود بسازید 

 

 

ایا قالب گیری لمینت متحرک سخت است :

قالب گیری لمینت متحرک همانند قالب گیری است که در دندان پزشکی انجام میشود و شما باید در حین قالب گیری دقت لازم را داشته باشید که یک لمینت کاملا سایز دندان خود بسازید اگر اولین قالب گیری موفقت امیز نبود میتوانید دوباره خمیر را در اب جوش قرار داده و دوباره قالب گیری را انجام دهید. البته قبل قالب گیری فیلم های اموزشی که در اینترنتی قرار گرفته است در مورد لمینت را مشاهده فرمایید و بدون اموزش این کار را انجام ندهید.

 

 

خمیر قالب گیری رو چطور نرم کنیم : 

خمیر قالب را باید در آب داغ (تقریباً در حال جوش) قرار دهید تا کاملاً شفاف شود (حدود یک یا دو دقیقه طول می کشد). سپس خمیر که شبشه ل شده است و نرم شده را درون قالب پلاستیکی سفید رنگ  دندان قرار داده و همه را روی دندان های خود می چسبانید. و بعد این که قالب گیری تمام شده اگر لیمنت نیاز به اصلاح و ایرادی داشت ایراد های ظاهری ان را اصلاح نمایید.

 

 

 دو فک بالا و پایین گارانتی دار موجود است پرداخت درب منزل

 

لمینت متحرک دندان را از کجا بخریم توجه کنید نیازی به ثبت نام نیست و شما به سادگی سفارش خود را ثبت نمایید 

 

خرید اس ام اسی لمینت دندان متحرک دو فک بالا و پایین:

 

 برای سفارش پیامکی اس ام اسی دو فک بالا فقط باید  فقط کافی است که موبایل خود را بردارید و کد دستوری  017111466 را به سامانه ی  10000309  ارسال فرمایید ؛ سپس یک پیامک برای شما ارسال میشود که شما باید در آن آدرس و مشخصات کامل خود را وارد نمایید البته همکاران ما هم با شما تماس خواهند گرفت اما اگر می خواهید سفارشتان را خودتان ثبت نمایید و ادرس و مشخصات را وارد کنید به آیکون سبز چشمک زن خرید لمینت پایین همین صفحه مراجعه فرمایید .

  

برای خرید لمینت  دو فک  پس از کلیک روی دکمه خرید کالا و تکمیل فرم سفارش ، لمینت متحرک دندان 2 فک مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید.  

 

لمینت متحرک دندان

 

  

 

 
 
 
 

 

محصول لمینت با کیفیت دو بالا بالا و پایین یک هفته گارانتی دارد اما در صورت قالب گیری از گارنتی خارج میشود در صورت پرداخت انلاین محصول رایگان ارسال میشود اما پرداخت در منزل را هم میتوانید انتخاب کنید فقط هزینه ارسال با شما میشود شماره فروشگاه را جهت تماس داشته باشید و در صورت مشکل پیام خود را در نظرات ثبت نمایید 

 

 

 

 
قیمت دو فک گارانتی دار  این محصول 99000 تومان
 
نکته > در صورت پرداخت انلاین هزینه ارسال محصول رایگان است اما میتوانید پرداخت درب منزل هم انجام بدهید اما هزینه پست با شما خواهد بود

 

 

 

 مژدهبرای سفارش دهنده گان لمینت دو فک اسنپ ان اسمایل جعبه ابی : 

با عرض سلام و ادب : به اطلاع مشتریان عزیز و محترم میرسانیم با توجه به فراگیر شدن فروش لمینت متحرک دندان و قیمت گذاری ها متفاوت هر فرد دیده شده است این محصول جعبه آبی رنگ که در بالا مشاهده میفرمایید به اسم اورجینال با قیمت های بسیار بالا به فروش میرسد. هم اکنون این محصول با پایین ترین قیمت و سود در اختیار شما قرار گرفته است.هدف ما این است تا همه از داشتن لمینت دندان با قیمت مناسب بهرمند شوند. یک نکته بسیار مهم این است که شما قبل انجام مراحل قالبگیری حتما فیلم های اموزشی را مشاهده نمایید . با تشکر مدیر سایت

 

 

 

مینا بازدید : 762 جمعه 03 ارديبهشت 1400 زمان : نظرات ()

پد ضد عرق چیست + ساخت پد ضد عرق در خانه همراه خرید درب خانه

پد ضد عرق چیست که باید بگوییم خیلی از مواقع به خصوص در تابستان پیش امده که در مهمانی و یا جایی مهم زیر بغلمان خیس میشود که باعث میشود اذیت شویم و حتی دیگران هم خیس شدن زیر بغل را مشاهده کنند این محصول میتوانید به شما کمک کند تا این مشکل را رفع نمایید پدهای ضد تعریق محصولی قدیمی است که با لطافت که در تولید به کار می رود، به داخل لباس شما می چسبد و لباس های شما را شبانه روز بدون دیده شدن و احساس شدن، خشک نگه می دارد. پدهای ضد تعریق زیر بغل در طیف وسیعی از پوشاک مردانه و زنانه کاربرد دارد  و در بسته بندی چهارتایی با قیمت مناسب در فروشگاه ما قرار گرفته است

 

 

 

  

 

 

ایا پد پد ضد عرق زیر بغل قابل سشتشو هستند :

خیر این پد ها قابل سشتشو نیستند اما میتوانید  در بازار پد های چند بار مصرف هم تهیه نمایید هر چند چون این پد ها بو خواهند گرفت بهتر است بعد استفاده آن را به سطل زبله بی اندازید و این محصولات بیشتر برای کسانی است که میخواهید به جشن ها و هر جای مهم دیگر   بروند مناسب است و استفاده همیشگی طبیعتا هزینه بالایی میخواهید.

 

 

پد ضد عرق  

 

 

خصوصیات پد ضد عرق Underarm Shields:

دارای چند لایه خشک کننده و خنثی کننده عرق مخصوص انواع پوشاک اقایان و خانومها غیر قابل دیدیدن توسط اطرافیانمحافظت بیستو چهار ساعته بسیار نازک قابلیت جذب بالا  الیاف بسیار نرم بی ضرر برای تمامی پوست های  خاصیت ضد آلرژی و بدون هیچ بوی بدی

 

 

 

چیکار کنیم زیر بغل  بدون پد عرق نکنه : 

راهای زیادی در فضای مجازی وجو دارد که چطور زیر بغل مان عرق نگیرد اما ساده ترین راه این است که ارگ میخواهید به محلی بروید که برایتان مهم است حتما یک پیراهن جنس نخی بپوشید که مطمئن باشید در ان راحت هستید . سعی کنید در طی میسری که هستید زیاد به خود فشار نیاورد تا حرارت بدنتان بالا برود و سعی کنید دستانتان را باز نگه دارید که این ساده ترین راه بود. البته باید قبل این کارها قبلش به حتمام بروید و خود را بشویید 

 

 

پد ضد عرق چیست

 

 

اموزش نحوه  ساخت پد ضد عرق در خانه : 

اگر روی به یک پد ضد عرق احتیاج داشتید ساده ترین راه استفاده از نوار بهداشتی است که میتوانید از ان به عنوان پد استفاده کنید که قبل این کار حتما سایز مورد نظر را با قیچی برای خود برش دهید.

 

 

مینا بازدید : 22 چهارشنبه 22 دي 1400 زمان : نظرات ()

آموزش رهگیری لحظه ای لمینت متحرک دندان بعد سفارش در سامانه سایت اداره پست

 

 

امروزه مخصوصا در زمان کرونا ، همه ما به نوعی به فکر این هستیم که خرید اینترنتی انجام دهیم. با پیشرفت انترنت، دیگر پیگیری مرسولات پستی کار دشواری  نیست از آنجایی کهسته ارسالی لمینت متحرک با پست ارسال میشود  و شما مشتریان گرامی که از سایت ما لمینت متحرک دندان تهیه میفرمایید میتوانید بعد خرید با اموزشی که در پایین همین مطلب قرار میدهیم سفارش لمینت خود را رهگیری نمایید و از روند رسیدن لمینت به محصل سکونت شما اطلاع پیدا نمایید دقت  بفرمایید  که سامانه رصد مرسولات پستی این را فراهم کرده  که به آسونی و در چند ثانیه،  مرسوله پستی تان را رهگیری و از مراحل رسیدن مرسوله پستی خود  باخبر بشوید. 

   

آموزش پیگیری مرسولات پستی با کد رهگیری : 

شما مشتریانی که از سایت ما خرید مینمایید بعد خرید پستی و پر کردن اطلاعات خود در اخر و بعد تایید سفارش یک کد یا شماره سفارش داده میشود که باید در اینجا آن شناسه سفارش که مخصوص شما است را وارد نمایید. 

 

 

آموزش رهگیری لحظه ای لمینت متحرک دندان 

  

 

بعد وارد کردن شماره سفارش خود میتوانید در پایین شناسه پستی که مخصوص رهگیری  بسته لمینت شما است را رهگیری نمایید فقط کافی است در سایت رهگیری پستی اینجا آن کد را وارد نمایید و به اسانی از   اطلاعات مربوط به جابجایی مرسولات پستی خود بصورت لحظه ای در این سامانه  با خبر شوید. 

 

 

آموزش رهگیری لحظه ای لمینت متحرک دندان 

 

اگر شناسه سفارشم رو به هر دلیلی نداشته باشم چیکار کنم :

نگران نباشد اگر به هر دلیلی شناسه سفارش خود را ندارید میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید و یا در نظرات به ما پیام دهید و ما شناسه را برای شما ارسال مینماییم.

 

 

لمینت متحرک دندان با پست چند روزه به دستمان خواهد رسید :

معمولا بسته های پستی از 3 روز تا یک هفته طول میکشد تا به دست مشتری گرامی برسد و از انجایی که شما میتوانید در سایت ما بعد تایید سفارش محصول خود را در سایت پست رهگیری نمایید نگران چیزی نباشید چون از روند ارسال محصولات خود با این شیوه با خبر خواهید شد. و باید طبق اموزش بالا مراحل را انجام دهید.

 

 

 بعد ثبت شفارش در خانه اطلاع دهید :

اگر وضعیت مرسوله جهت توزیع تحویل نامه رسان شده است یعنی بسته  لیمنت متحرک شما شما تحویل نامه رسان شده است و حتما امروز و یا فردا بسته لمینت متحرک به دست شما خواهد رسید و  در خانه باشید تا مرسوله از نامه رسان تحویل بگیرید. اگر خودتا نیستید به اهل خانه اطلاع دهید تا بسته را دریافت نماییند. 

مینا بازدید : 398 جمعه 10 دي 1400 زمان : نظرات ()

قوزبند هوشمند آلارم دار ارزان قیمت برای انهایی که از قوز شانه و کمر رنج میبرند ساخت کشور انگلستان

حتما شما هم تا به حال مشکل خمیدگی شانه ها را داشته اید این محصول یک قوز بند خانگی است که باید در خانه مورد استفاده قرار بگرید و یا در محل کار شما با قرار داد ان در پشت خود بعد این که شانه های شما بیش از اندازه خم شد این دستگاه شروع به بوق زدن میکند و این بوق زدن مانع میشود که بیشتر از حد معمول پشتتان خم شود.  

 

با یان قوز بند وضعیت خود را اصلاح کنید و قد سالم تری را به بدن خود بازگردانید. قوز بند هوشمند کمر درد را کاهش می دهد، گشاد می شود و فرو می رود. کاملا قابل تنظیم، راحت و آسان برای حمل است و به راحتی در کیف جا میگیره به مقاومت، تسکین و تسکین درد کمک می کند. به بهبود تنفس، شل شدن عضلات و صاف کردن گردن، ستون فقرات و سر کمک می کند. 

 

انحنای بیش از حد ستون فقرات در پشت قفسه سینه قوز پشتی یا کمری نامیده می شود. اغلب دردی در ستون فقرات کمری یا دردی وجود ندارد و فقط به عنوان تمایل سر به سمت جلو و افتادگی شانه دیده می شود. گاهی اوقات باعث سفتی، التهاب و حساسیت در پشت و درد ناشی از آن می شود.درمان اولیه قوز پشت شامل تقویت عضلات ستون فقرات و اصلاح وضعیت است. می توانید از قوز بند هوشمند  برای درمان ستون فقرات کمری خود استفاده کنید. برای این کار باید روزانه 30 دقیقه به مدت 4-6 هفته از این محصول استفاده کنید تا مشکل برطرف شود. به شرطی که طریقه نشستن خود را اصلاح نمایید.

 

 

 قوزبند هوشمند آلارم دار مخصوص انهایی که از قوز شانه و کمر رنج میبرند ساخت انگلستان

 

 

 

قوزبند هوشمند چیست :

قوزبند هوشمند آلارم دار که از نامش پیداس بعد این که بیش از اندازه شانه هایتان خم شد آلارم صوتی  از خود تولید میکند توجه نمایید در  صورتیکه بدن در وضعیت نامناسب قرار گرفته باشد این دستگاه شروع به هشدار میکند و در غیر این صورت هیچ صدایی از خود تولید نمیکند این محصول قابل تنظیم برای تمامی سایز ها و خانوم ها یا اقایان مناسب خواهد بود.لازم به ذکر است که بعد خرید قوزبند ارزان هوشمند اگر قصد شستشو محصول را داشتید احتیاط نمایید که قسمت هشدار دهنده غوزبند خیس نشود و فقط قسمت بند دستگاه شسشتو داده شود چون در صورت وارد شدن آب به داخل دستگاه قوز بند دستگاه به مشکل خواهد خورد.

 

 

قوزبند هوشمند آلارم دار 

 

 

هشدار : این محصول فقط برای استفاده در خانه و یا محل کار مناسب است و برای مورادی مثل مهمانی یا بیرون و هنگام خواب مناسب نخواهد بود نکته بعدی تا زمانی که شما عادت بد نشستن را ترک نکنید مشکل خمیدگی شانه هایتان با قوز بند هم رفع نخواهد شد.

 

 

 

قوزبند هوشمند آلارم دار 

 

 

 

مشخصات  قوزبند هوشمند آلارم دار زنگ خور :

دادن هشدار در صورت خم شدن بیش از حد

دارای قفل بند برای همه سایز ها

برای کمر,کتف,سینه,ستون فقرات

جنس الاستیک , کش ضد حساسیت 

آلارم دادا زمانی که  قوز میکنید

ساخت کشور انگلستان

 

 

قوزبند طبی هوشمند آلارم دار 

 

 

 

 

راهنمای خرید اینترنتی قوز بند هوشمند:

برای سفارش و خرید قوز بند آلارم دار ، لطفا بر روی خرید محصول کلیک کنید و فرم خرید را پر نمایید . توجه بفرمایید. هر جای ایران باشید زمان رسیدن محصول 3 تا 7 روز کاری می باشد.حتما بارها شنده اید که به شما گفته اند قوز نکنید و صاف بشنیدی و شما با این تذکر شانه خود را صاف کرده اید اما زمانی که کسی با شما نباشد دوباره قو خواهید کرد پس اگر قوز بند هوشمند داشته باشید این قوز بند بعد خم شدن یک صدای بوق خواهد داد و شما را اگاه خواهد ساخت

 

به زودی موجود میشود 

مینا بازدید : 64 چهارشنبه 17 آذر 1400 زمان : نظرات ()

خرید سریع محصول با کیفیت لمینت متحرک دندان اسنپ آن اسمایل پرداخت درب منزل

فروشگاه لمینت متحرک به عنوان یکی از فروشگاه های اینترنتی با قابلیت  پرداخت در محل به یه فروشگاه مطمئن در ضمینه خرید لمینت تبدیل شده.در این فروشگاه ما می توانید لمینت متحرک دندان دوفک  را به راحتی سفارش دهید. علاوه بر لمینت ، این فروشگاه سعی میکنید محصولات کاربردی دیگر را معرفی نمایید.

اگر به دنبال خرید لمینت دندان هستید میتوانید از طریق پیامک و یا لینک خرید پستی محصول خود را سفارش دهید تا به سریع ترین  زمان ممکن محصول به دستتان برسد لازم به ذکر است اگر ادرس دقیق و شماره تلفن معتبر وارد نمایید همکاران ما زودتر با شما تماس خواهند گرفت و روند ارسال محصول برایتان سریع تر انجام میگیرد.

 

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مشتریان محترم

 

شما وارد قسمت ثبت سفارش سریع لمینت متحرک شده اید که میتوانید از دو طریق پیامکی و غیر پیامکی سفارش خود را ثبت نمایید آبدیت محصولات در زمستان بهمن ماه 1400 

 

 

خرید سریع لمینت متحرک دندان دو فک بالا و پایین مارک اسنپ ان اسمایل

 

سفارش دهید هزینه را درب منزل پرداخت نمایید

 

لمینت متحرک اسنپ ان اسمایل

 

 

هم پرداخت درب منزل داریم و هم پرداخت انلاین که در صورت پرداخت انلاین سفارش رایگان ارسال میشود اما در پرداخت درب منزل هرینه ارسال (15 هزار تومان) با شما خواهد بود پس حسن پرداخت انلاین این است که 15 هزار تومان تخفیف دریافت خواهید کرد.

 

قیمت محصول : 99.000 تومان

 

دو عدد قالب و دو عدد خمیر مخصوص ارسال میشود

 

 

توجه لمینت جعبه ابی ارسال میشود با کیفیت ترین لمینت اسنپ ان اسمایل بازار 

 

 

 

 

 

ثبت سفارش پیامکی خرید لمینت متحرک دندان دو فک بالا پایین از طریق سامانه پیامکی:

 

برای سفارش پیامکی اس ام اسی دو فک بالا فقط باید  فقط کافی است که موبایل خود را بردارید و کد دستوری  017111466 را به سامانه ی  10000309  ارسال فرمایید ؛ سپس یک پیامک برای شما ارسال میشود که شما باید در آن آدرس و مشخصات کامل خود را وارد نمایید البته همکاران ما هم با شما تماس خواهند گرفت. 

 


 

 

لمینت متحرک اسنپ ان اسمایل چیست :

لمینت متحرک دندان اسنپ ان اسمایل اولین لمینت خانگی است که وارد بازار ایران و جهان شده است  مواد سازنده اسنپ آن اسمایل که در آن رزین های دندانی با تکنولوژی برتر ساخته شده است. توجه نمایید برای ساخت لمینت ساعت ها باید وقت بگذارید چون قرار است برای خود یک لمینت بسازید 

 

 
مینا بازدید : 1010 چهارشنبه 19 آبان 1400 زمان : نظرات ()

گارانتی مطمئن محصولات لمینت متحرک دندان اسنپ ان اسمایل

رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های ما است همان طور که در اینفروشگاه همیشه تاکید شده از که لمینت متحرک دندان فقط برای زیبایی است و برای استفاده از مواد غذایی نیست همیشه سعی کرده در مورد محصولات خود بزرگ نمایی نکند.همانطور که پیشتر اشاره شد، پشتیبانی ما هیمشه به مشتریان خود خدمات ارائه میدهد . بیشتر خدمات پس از فروش شامل ضمانت، مشکلات بعد خرید را این فروشگاه وظیفه خود میداند و خریداران در صورت هر مشکل میتواند به پشتیانی در قسمت نظرات اطلاع دهبند تا ما پاسخگوی آنها باشیم.  

 

گارانتی محصولات چیست :

گارانتی Guarantee یعنی قولی لازم که فردی به فرد دیگر می دهد بگونه ای که اگر شرایط خاصی رخ داد  به این قول عمل داده  شود. یکی اگر بعد رسیده بسته به هر دلیل مشکلی از طرف فروشگاه بوده میتوانید با خیال راحت مشکل خود را با فروشگاه مطرح نمایید و محصول دوباره برایتان ارسال خواهد شد البته گارنتی محصولات شامل بعد استفاده نخواهد شد یعنی اکر از محصول استفاده شود از گارنتی خارج میشود.

  

 

 

 

 گارانتی مطمئن محصولات لمینت متحرک دندان اسنپ ان اسمایل

 

  

توجه در صورتی که از محصولات استفاده نمایید شامل گارنتی نخواهد شد

 

 

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد: 

مشکلات احتمای در هر فروشگاهی پیش خواهد آمد اشکال و یا ایراد فنی باید در سریع ترین زمان ممکن کاری پس از دریافت لمینت ، باید اطلاع داده شود. چون شما میتوانید به سادگی در قسمت نظرات این سایت مشکلات خود را بیان نمایید  لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

 

 

لمینت متحرک دندان اسنپ ان اسمایل

 

 

  

فروشگاه ما در اردیبشهت 1400 شروع به فعالیت لمینت متحرک دندان کرده اس، و با پایبندی به سه اصل مهم پرداخت در محل ، 3 روز ضمانت بازگشت کالا و ارسال به سراسر کشور یکی از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی تبدیل شده .در فروشگاه لمینت ما می‌توانید بهسادگی از طریق لینک و پیامک سفارش خود را ثبت نمایید.

مینا بازدید : 69 دوشنبه 10 آبان 1400 زمان : نظرات ()

دستگاه مینی ماساژور کوچک قدیمی USB میمو دستی برقی باتری خور سه پایه

 

دستگاه مینی ماساژور کوچک قدیمی USB میمو دستی برقی باتری خور سه پایه

 

ماساژ دادن با انواع دستگاه ماساژ دستی و یا حتی دست برای افزایش گردش خود مناسب است و طبیعتا باعث میشد شما همیشه سلامت بمانید شما میتوانید به وسیله ماساز دادن بدن خستگی را از خود دور نمایید اما همیشه ماساژ دادن با انگشتان دست برایتان سخت است و ممکن است گاهی وقتا انگشتان دست شما اسیب دیده باشند و نتوانید ماساژ انجام دهید اما شما با داشتن دستگاه ماسازور کوچک ویبره دار که با برق یو اس بی و یا 3 عدد باطری قلمی کار میکند میتوانید خستگی را از خود درو نمایید. 

 

 بهترین ماساژور دستی

 

دستگاه مینی ماساژور دستی بدون نیاز به کمک اطرفیان :

این محصول استفاده به صورت دستی بدون نیاز به کمک اطرفیان است و خودتان به تنهایی میتوانید خود را ماساز دهید  با این وسیله خستگی عضلات و گرفتگی ماهیچه ها را فراموش کنید البته ناگفته نماند فقط ماساز دادن کافی نیست باید براس سالم بود رزیم غذایی مناسب و ورزش و حتی استراحت کافی هم داشته باشید و همیشه دو را از استرس باید.  

 

آیا استفاده از کرم ماساژ تاثیر گذار است:

بلی اما بهتر است با دست انجام دهید چون اگر با این دستگاه به همراه کرم ماساژ استفاده شود ممکن است مواد کرم به داخل دستگاه نفوذ نمایید و یا میتوانید روی دستگاه را با یک پلاسیکی بپوشانید و بعد اقدام به ماساژ نماید البته معمولا کرم های ماساژ د بازار چندیدن نوع هستند که برخی از این کرم ها خاصیت خنک کنندگی دارند و برخی همانند ویکس پوست را گرم میکنند که باید به این نکته در هنگام خرید کرم ماساژ در داروخانه توجه نمایید.  

 

دستگاه مینی ماساژور USB یو اس بی میمو برقی باطری خور

  

آیا خرید یک دستگاه ماساژور دستی ضروری است :

بدون شک خیر شما با انگشتان دست هم میتوانید خود را ماساژ دهید اما با داشتن دستگاه ماساژور دستی دستان شما کمتر خسته خواهند شد و طبیعتا میتوانید نقاط بیشتری از بدن خود را به تنهایی ماساژ دهید و لذت ببرید. حتی با خرید دستگاه ماساژور دستی کوچک هم میتوانید به نحو احسن بدون خود را ماساژ دهید چون شما با ماساز ساده هم  میتوانید تاثیر ان را در خود حس نمایید. از میزیت این دستگاه که معرفی شده است این است که هم با باطری قلمی یعنی 3 عدد و هم با یو اس بی و هم بدون هر دو کار میکنید و لازم نیست حتتما دستگاه روشن باشد. نکته مهم این است که ماساژو را در حمام استفاده نکنید چون باعث خرابی دستگاه خواهد شد و اگر قصد دارید در مکان های خیس استفاده نمایید حتما از ماساژور های دستی معمولی بدون برق استفاده نمایید.

 

مینی ماساژور دستی 

 

ویژگی های مینی ماساژور یو اس بی میمو :

مخصوص ماساژ تمام نقاط بدن

روشن شدن ویبره با فشردن دستگاه بر روی بدن

با برق و باطری کار میکنه

قابل استفاده برای تمام خانوم ها و اقایان

دارای سه پایه ماساژ لرزشی وییبره دار 

دارای ویبره قوی

طول کابل : 100CM ابعاد : 9CM در 8CM

دارای بسته بندی جذاب

 

مینی ماساژور USB میمو

 

 

نحوه استفاده از ماساژور کوچک :

نحوه  استفاده از این ماساژور آسان است. فقط باید  ماساژور را روشن نمایید و  دستگاه را روی قسمت مورد نظر بدن خود قرار دهید . نیازی به اعمال فشار خاصی  نیست .ماساژور سه شاخه را در امتداد عضله حرکت نماید. اگر میخواهید بخشی که به درمان بیشتر نیاز است را ماساژ بدهید پیشنهاد میشود  به مدت چند دقیقه دستگاه را در آن قسمت بد خود نگه‌ بدارید. 

 

برای استفاده از ماساژور کوچک و فسقلی نیازی به ورزش نیست. این محصول برای کاهش دادن درد‌های معمولی، سفتی یا کوفتگی عضلات تاثیر گذار است. مثلا ، اگر  پشت میز مینشینید حتما گرفتگی ماهیچه‌های گردن، دارید. پس با استفاده از دستگاه ماساژ کوچک مینی  این گرفتگی‌ها به راحتی برطرف خواهند شد.ماساژور باعث  افزایش انعطاف‌پذیری و تحرک عضلات بدن خواهد شد البته اگر مشکلی دارید حتما به پزشک مراجعه نمایید.

 

 

 

 

 

این دستگاه موجود نبست و در اینده شارژ خواهد شد

 

 خرید محصول

 
مینا بازدید : 94 جمعه 09 مهر 1400 زمان : نظرات ()

معرفی فروشگاه لمینت دندان+کد پیگیری سفارش و ادرس و مشخصات تلفن ثابت

 

 

 


  

  


 

فروشگاه اينترنتي rbudconf.ir يک فروشگاه آنلاين معتبر در حوزه فروش لمینت متحرک دندان مي باشد که به صورت تخصصي در زمينه فروش انواع لمینت  فعاليت خود را اغاز نموده است. لازم به ذکر است هدف اصلي فروشگاه ما عرضه بهترين  لیمنت های اسنپ ان اسمایل با قيمت هايي مناسب به مشتريان  است. ما هیمشه سعی میکیم مشتري مداري را سر لوحه کار خود قرار دهیم. 

  

مجموعه ما در کنار عرضه انواع لمینت ، اقدام به فروش محصولات دیگر بهداشتی  کرده است .فروشگاه لمینت ما در ميان 10 سرچ برتر ایران در گوگل قرار دارد و همین باعث شده تا بهترين لمینت ها  را عرضه کنیم  .و به مشتريان خود بهترين خدمات را ارائه خواهیم نمود.  

 

ارائه محصولات با کیفیت به مشتريان از جمله مهم ترين دقدقه ما میباشد.امروزه خريد هاي اينترنتي مورد توجه اقایان و خانوم ها قرار گرفته است بسياري از افراد خريد هاي خود را به صورت اينترنتي انجام مي دهند .

  

خريد اينترنتي مزاياي زيادي دارد در مقايسه با خريد حضوري دارد برای مثال در هنگام خريد اينترنتي نيازي نيست که زمان زيادي را صرف کنيد و به فروشگاه ها مراجعه کنيد و خريد خود را انجام دهيد و به راحتي با ورود به فروشگاه مورد نظرتان در طول چند دقيقه مي توان سفارش را ثبت میکنید و هر کجای ایران هستند درب منزل خود تحویل میگیریددر حال حاضر ويروس کرونا در جهان بیداد میکند  براي پيشگيري از ابتلا رفت و آمد ها را به حداقل رساند و در اين شرايط بايد خريد کالاهاي مورد نياز خود را به صورت اينترنتي انجام داد . 

 

 

نحوه خرید از فروشگاه:

مراحل خريد لیمنت متحرک دندان از فروشگاه ما بسيار آسان است محصولات خود را پیامکی یا در قسمت سبد خرید شخصا اطلاعات خود را پر نمایید و سفارش دهید و بعد همکاران ما  انز نظر فیزیکی لمینت را چک میکنند و بعد بسته بندی مینمایند ، در نهايت سفارش را درب منزل تحويل گرفت.

 

 

 پرداخت هزینه در محل:

پرداخت در محل نيز از ديگر مزاياي خريد از فروشگاه ما مي باشد . گاهی  پيش می اید که فردي دوست ندارد  که هزينه سفارشات خود را آنلاين پرداخت نماید در همين راستا در اين فروشگاه امکان پرداخت در محل فراهم شده است.

 

 

هفت روز گارانتی لمینت:

محصولات لمینت ما مدت هفت روز گارانتی مرجوع دارند . در واقع وجود هفت روز ضمانت تعويض لمینت باعث شده است تا افراد با خيالي آسوده خريد خود را به صورت اينترنتي انجام دهند .

 

 

ارسال اریگان محصول در صورت خرید نقدی :

همان طور که اشاره شد هم میتوانید سفارش پرداخت درب منزل  را انتخاب نمایید و هم پرداخت نقدی داشته باشید چون با پرداخت نقدی سفارش رایگان بدون هزینه پستی ارسال میشود و این حسن پرداخت انلیان برای شما خواهد بود اما درب منزل هم مانعی ندارد و فقط هزینه پستی بر عهده شما خواهد بود .

مینا بازدید : 534 جمعه 05 شهريور 1400 زمان : نظرات ()

دستگاه ضد عفونی کننده کارت عابر بانک کلین کم مصرف پرکاربرد درجه یک

 

دستگاه ضد عفونی کننده کارت عابر بانک چیست و چگونه عمل میکند:

کار و آموزش دستگاه ضد عفونی کننده بسیار اسان است  دستگاه ضد عفوی کننده کارتهای عابر بانک یک مخزن دارد که باید با سرنگ در داخلش محلول ضد عفونی کننده الکل قرار دهید و بعد این کار فقط کافی است کار عابر بانک را همانند زمانی که میخواهید کارت را در دستگاه عابر بانک در داخل این دستگاه قرار میدهید و دیگر تمام شما الان در دستانتان یک کارت عابر بانک ضد عفونی شده دارید.

 

  

دستگاه ضد عفونی کننده کارت عابر بانک

 

 

خرید پستی دستگاه ضد عفونی کننده کارت کلین ضد عفونی کننده یک دستگاه متحرک مناسب  در داروخانه مغازه محل کار منزل و غیره

 

بعد از امدن ویروس منحوس کرونا  ضد عفونی کردن دست و دیگر اجسام بسیار ضروری شده است. که یکی از انها عابر بانک هست که همیشه دست به دست میشود 

 

 

 

 

ضدعفونی کننده clean card 

این دستگاه مناسب  رستوران ها ، درمانگاه ها و بیمارستان ها ، داروخانه ها ، فروشگاه ها و تمامی مکان هایی که از کارت اعتباری استفاده میشود کاربرد دارد ، برای مصرف در خانه هم برای ضد عفونی کردن کارت کاربرد دارد در داروخانه این محصول کاربرد بیشتر دارد

 

ضد عفونی کننده کارت بانکی

این دستگاه دارای ابعاد 8/5 در 6/5 سانتیمتر میباشد  و  به عابر کارت ها آسیب نیمزند ، به لحاظ ساختار به دلیل استفاده از بهترین نوع پلاستیک ساخته شده است . این دستگاه با یک عدد سرنگ امپولی برای شارژ کردن محفظه و ریختن  آن ارائه گردیده  و برای ضدعفونی کردن فقط از 5 میلی لیتر محلول ضد عفونی کننده  استفاده میکند.

 

 

 

ایا حتما باید دستگاه ضد عفونی کننده عابر بان در خانه باشد :

 

خیر بدون شک با یک دستمال و محلول میشود کارت عابر بانک را ضد عفونی نمود و این دستگاه به شما حس مدرن بودن میدهد و میتوانید بدون دردسر کارت های عابر بانکی خود را ضد عفونی نمایید مخصوصا انهایی که همیسه با عابر بانک در تماس هستند.

 

دستگاه ضد عفونی کننده کارت عابر بانک

 

دستگاه ضد عفونی کننده کارت عابر بانک از کجا بخریم :

برای خرید دستگاه ضد عفونی کننده کارت پس از کلیک روی دکمه خرید پستی زرد رنگ پایین و تکمیل فرم سفارش ، ابتدا دستگاه  مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید ، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید.

 

 

نکات بعد ضد عفونی عابر بانک:

بعد استفاده از مواد ضد عفونی کننده با دست یا با دستگاه اگر در قسمت نوار مغناطیسی مشکی رنگ هنوز نشانه های از مایع ضد عفونی کننده بود حتما ان را با دستمال خشک نمایید چون قسمت مشکی نوار مغناطیسی اصلی ترین قسمت یک کارت عابر بانک است و همه چی در ان خلاصه شده است البته به این سادگی ها خراب نخواهد شد اما شما این موارد را رایت کنید و حتی در خطو خش انداختن به نوار مشکی عابر بانک خود داریی نمایید. 

 

 شاید خیلی افراد  هیچ توجهی به نوار مشکی مغناطیسی عابر بانک نداردند و نمی دانند که این نوار مغناطیسی مهمترین بخش کارت‌های بانکی میباشد . کارت مغناطیسی به کارت‌های گفته می‌شود که به کمک اصول مغناطیسی می‌تواند اطلاعات رمزگذاری شده را ذخیره سازی کند. در این کارت‌ها از یک نوار مغناطیسی استفاده می‌شود که حجم مشخصی از اطلاعات در آن گنجانده می‌شود و از کارت برای انجام امور مالی و سایر کارهای امنیتی استفاده می‌شود. از کارت‌های مغناطیسی به عنوان کارت هدیه، کارت تخفیف، کلید قفل‌های دیجیتال و کارت بانکی استفاده می‌شود نوار مغناطیسی یک نوار پلاستیکی باریک است که ذرات آهن و اکسید آهن با یک الگوی خاص بر روی آن قرار گرفته است نوارهای مغناطیسی برای کارهای بانکی  بسیار مهم هستند.

 

 

نکات قبل استفاده  از دستگاه :

همیشه یادتان باشید قسمتی که کارت را قرار میدهید همیشه تمیز باشد چون اگر قسمتی که کارت را قرار میدهید تمیز یا هر شی داخل ان باشد ممکن است به قسمت نوار مشکی رنگ کارت شما اسیب وارد نمایید چون تمام اطلاعات شما در ان ذخیره شده است ولی قسمتهای دیگر کارت مهم نیست فقط ان قسمت مهم میباشد که اسیب نبیند پس همیشه قبل استفاده چک نمایید دستگاه شما تمیز باشد.

 

 

 

بعد سفارش دستگاه ضد عفونی کننده کارت عابر بانک چند روزه محصول میرسه به دستم :

 

بعد ثبت سفارش شما محصول با پست سفارشی حدود 3 تا یک هفته طول خواهد کشید تا به دستتان برسد

 

 

سامانه خرید دستگاه ضد عفونی کننده کارت چیست:

 

 

شما میتوانید سفارش دستگاه ضد عفونی کننده کارت را به صورت پیامکی هم ثبت نمایید فقط کافی است که موبایل خود را بردارید و کد دستوری 06874009 را به سامانه ی 10004410   ارسال فرمایید ؛ سپس یک پیامک برای شما ارسال میشود که شما باید در آن آدرس و مشخصات کامل خود را وارد نمایید البته همکاران ما هم با شما تماس خواهند گرفت اما اگر می خواهید سفارشتان را خودتان ثبت نمایید و ادرس و مشخصات را وارد کنید به آیکون خرید محصول و توضیحات پایین همین صفحه مراجعه فرمایید

 

 

 

 

 قیمت این محصول 85000 تومان قیمت: 85,000 تومان 

دستگاه ضد عفونی کننده کارت کلین

 

کلام آخر :

عابر بانک از ان دسته از وسایلی است که همیشه باید ضد عفونی شوند حتی اگر دستگاه ضد عفونی ندارید با استفاده از مایع دست یا صابون و یا مواد ضد عفونی کننده عابر بانک خود را ضد عفونی نمایید و در هنگام خرید و تماس دست با عابر بان دستان خود را د دهان نگذارید و بعد رفتن به خانه دستان خود را بشویید.

مینا بازدید : 320 دوشنبه 06 ارديبهشت 1400 زمان : نظرات ()
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
فروشگاه لمینت متحرک تک فک به عنوان یک فروشگاه اینترنتی لمینتی را معرفی میکند که برای تمام اقشار جامعه مناسب است . اگر لمینت درست نگهداری شود، چند سال عمر خواهد کرد. البته، نگهداری از دندان‌های لمینت شده نیازمند اقدامات خاصی نمیباشد. رعایت اصول بهداشتی دهان و دندان، مثل روزی دوبار مسواک زدن، هر روز نخ دندان کشیدن و شستشوی دهان با دهان شویه های ضد عفونی کننده یا اب نمک ، کفی است باید بدانید از فشار آوردن بر دندان‌های لمینت شده جهت شکستن و خرد کردن اجسام سخت دوری کنید، و اقایان از سیگار کشیدن و خوردن خوراکی و نوشیدنی هایی مانند قهوه، که باعث تغییر رنگ میشود ، دور نماییند
اطلاعات کاربری
کدهای اختصاصی