خانه گارانتي پيگيري تلفن مشکلات مشتري چت  خريد سريع لمينت اينجا

خرید سریع {معتبر} لمینت متحرک دندان اسنپ و ترو اسمایل

با عرض سلام خدمت مشتریان محترم از اینکه سایت رابود را برای خرید انتخاب کردید، سپاس‌گزاریم از حضور شما در سایت شما وارد قسمت ثبت سفارش سریع لمینت متحرک شده اید میتوانید از دو طریق پیامکی و غیر پیامکی سفارش خود را ثبت نمایید آبدیت در تابستان و مرداد ماه 1403


لمینت متحرک دندان (فقط برای حفظ زیبایی دندان ) با هر اسم و قیمتی فقط برای استفاده چند ساعت است فقط زمانی که جایی تشریف میبرد مناسب است اما برای استفاده همیشگی و استفاده مواد غذایی سفت  با این محصول مناسب نخواهد بود (غذای نرم معمولی و اشامیدنی مشکلی ندارد البته با دقت انجام شود)


نکات قبل خرید  :

این یک محصول (هر اسم و قیمتی) اماده نیست و باید در خانه قالب گیری  را طبق آموزشهایی که در فضای مجازی وسایت ما قرار گرفته قالب گیری را انجام بدهید ممکن است برای بار اول هم قالب گیری را درست انجام ندهید اما نگران نباشید و باید چندین بار تکرار نمایید تا به نتیجه مطلوب برسید در صورت نیاز به راهنمایی رایگان به چت سایت مراجعه نمایید.

توجه اگر قادر به ثبت سفارش نیستید نام خود و نام لمینت مورد نظر شماره تلفن و ادرس خود را در قسمت چت سایت (گوشه سمت چپ) وارد نمایید تا سفارشتان ثبت شود

 


1-> خرید سریع لمینت متحرک دندان دو فک بالا و پایین مارک اسنپ ان اسمایل

>محصول درجه یک اول 

لمینت متحرک دندان دو فک بالا و پایین مارک اسنپ ان اسمایل

قیمت محصول : 110.000 تومان

دو عدد قالب و دو عدد خمیر مخصوص ارسال میشود

توجه با کیفیت ترین لمینت اسنپ ان اسمایل بازار را فقط از ما بخواهید

موجود هست

ثبت سفارش پیامکی خرید لمینت متحرک دندان دو فک بالا پایین از طریق سامانه پیامکی:

برای سفارش پیامکی اس ام اسی دو فک بالا فقط باید  فقط کافی است که موبایل خود را بردارید و شماره پیامکی  06873860 را به سامانه ی پیامکی  10004410  ارسال فرمایید ؛ سپس یک پیامک برای شما ارسال میشود که شما باید در آن آدرس و مشخصات کامل خود را وارد نمایید البته همکاران ما هم با شما تماس خواهند گرفت. 

 

لمینت متحرک اسنپ ان اسمایل چیست :

لمینت متحرک دندان اسنپ ان اسمایل اولین لمینت خانگی است که وارد بازار ایران و جهان شده است  مواد سازنده اسنپ آن اسمایل که در آن رزین های دندانی با تکنولوژی برتر ساخته شده است. توجه نمایید برای ساخت لمینت ساعت ها باید وقت بگذارید چون قرار است برای خود یک لمینت بسازید 

 


2-> خرید  لمینت متحرک دندان ترو اسمایل با کیفیت اصلی دو فک بالا پایین و خمیر بیشتر پیشنهاد فروشگاه رابود به خریداران

>محصول درجه اعلا یک دوم مشتری پسند

قیمت ترو اسمایل اصل درجه یک سفید کامپوزیتی

لمینت متحرک دندان ترو اسمایل

 

قیمت محصول : 250.000 تومان

دو عدد قالب و دو عدد خمیر مخصوص ارسال میشود

> محصول درجه  یک و تضیمن شده بازار

توجه با کیفیت ترین لمینت ترو اسمایل بازار را فقط از ما بخواهید

موجود است

ثبت سفارش پیامکی خرید ترو اسمایل دو فک بالا پایین :

برای سفارش پیامکی اس ام اسی دو فک بالا فقط باید  فقط کافی است که موبایل خود را بردارید و شماره پیامکی  06874137 را به سامانه پیامکی 10004410   ارسال فرمایید ؛ سپس یک پیامک برای شما ارسال میشود که شما باید در آن آدرس و مشخصات کامل خود را وارد نمایید البته همکاران ما هم با شما تماس خواهند گرفت. 

لمینت متحرک ترو اسمایل چیست :

لمینت متحرک دندان تور اسمایل  دویمن لمینت خانگی است که وارد بازار ایران و جهان شده است  مواد سازنده ترو اسمایل که در آن رزین های دندانی با تکنولوژی برتر ساخته شده است. فرق این محصول با اسنپ ان اسمایل مقدار زیاد خمیر و قالب متفاوت است از همه مهم تر کیفیت بالا تری دارد.


3-> خرید  لمینت متحرک دندان سو اسمایل اما پیشنهاد ما لمینت ترو اسمایل است چون مشتری بیشتر راضی بوده

محصول درجه یک سوم

لمینت متحرک سو اسمایل sowsmile

قیمت محصول : 250.000 تومان

دو عدد قالب و دو عدد خمیر مخصوص ارسال میشود

> محصول درجه  یک و تضیمن شده بازار

موجود است

ثبت سفارش پیامکی خرید سو اسمایل دو فک بالا پایین :

برای سفارش پیامکی اس ام اسی سو اسمایل دو فک بالا فقط باید  فقط کافی است که موبایل خود را بردارید و شماره پیامکی  06874653 را به سامانه پیامکی 10004410   ارسال فرمایید ؛ سپس یک پیامک برای شما ارسال میشود که شما باید در آن آدرس و مشخصات کامل خود را وارد نمایید البته همکاران ما هم با شما تماس خواهند گرفت. 

لمینت متحرک سو اسمایل چیست :

لمینت متحرک دندان سو اسمایل  سومین لمینت خانگی است که وارد بازار ایران و جهان شده است  جنس سو اسمایل همانند ترو اسمایل است منتها خمیر عدسی شکل میباشد که در آن رزین های دندانی با تکنولوژی برتر ساخته شده است.


4-> خرید خمیر خالی لمینت متحرک ترو اسمایل

خرید خمیر خالی لمینت متحرک ترو اسمایل

 

محصول درجه یک چهارم

قیمت محصول : 110.000 تومان

تعداد 2 عدد قالب خالی بدون قالب گیر

> محصول درجه  یک و تضیمن شده بازار

> پر حجم

موجود است

ثبت سفارش پیامکی خرید خمیر خالی 2 عددی :

برای سفارش پیامکی خمیر خالی 2 عددی فقط باید  فقط کافی است که موبایل خود را بردارید و شماره پیامکی  06874935 را به سامانه پیامکی 10004410   ارسال فرمایید ؛ سپس یک پیامک برای شما ارسال میشود که شما باید در آن آدرس و مشخصات کامل خود را وارد نمایید البته همکاران ما هم با شما تماس خواهند گرفت. 

خمیر خالی چیست :

خمیر خالی دارای 2 عدد خمیر است یعنی یکی برای فک بالا و یکی برای فک بالا که در صورت نیاز به خمیر میتوانید این محصول را سفارش بدهید.

کدام مارک مناسب من است :

از آنجایی که قالب گیری لمینت متحرک با خود شماست پس برای نتیجه بهتر باید قالب گیریرا با دقت انجام بدهید و تفاوت زیادی نمیکنید چه مارکی از محصول را انتخاب کنید ولی در حال حاظر ترو اسمایل کیفیت بالا تری نسبت به بقیه دارد و اگر میخواهید قالب گیری بهتر و کیفیت بالا تر را تجربه نمایید از این مارک استفاده کنید که در سایت ما با قیمت پایین (به علت واردات مستقیم بدون واسطه) و کیفیت بالا قرار گرفته.

 • چرا قیمت شما ارزان تر از سایت های دیگر است : از انجایی که تیم ما وارد کننده این محصول و فروش عمده را دارد  جهت اسان شدن خرید برای همه تصمیم گرفته  در فر.شگاه قیمت های معقول را قرار بدهیم تا همه مشتریان بتوانند با قیمتی پایین و کیفیت درجه یک محصول را خریداری نمایند.

 

لمینت متحرک ترواسمایل

 

عمر واقعی لمینت متحرک چند سال است :

توجه نمایید عمر تمامی محصولات زیبایی متحرک دندانی با هر قیمتی 1 سال است البته اگر از فروشگاه غیر معتبر خریداری شود حتی با قیمت بالا میتواند عمر کمتری هم داشته باشد پس حتما از فروشگاه معتبر و قیمت مناسب خریداری کنید .

 • کدام برند خمیر طبیعی تری دارد :

در بین اسنپ اسمایلها ترو اسمایل بعد قالب گیری خمیر سفید تر و طبیعی تری دارد که میتوانید این گزینه برای خرید را انتخاب کنید.

 

 

معرفی سایت رابود:

فروشگاه لمینت متحرک به عنوان یکی از فروشگاه های اینترنتی با قابلیت  پرداخت در محل به یه فروشگاه مطمئن در ضمینه خرید لمینت تبدیل شده.در این فروشگاه ما می توانید لمینت متحرک دندان دوفک  را به راحتی سفارش دهید. علاوه بر لمینت ، این فروشگاه سعی میکنید محصولات کاربردی دیگر را معرفی نمایید.

اگر به دنبال خرید لمینت دندان هستید میتوانید از طریق پیامک و یا لینک خرید پستی محصول خود را سفارش دهید تا به سریع ترین  زمان ممکن محصول به دستتان برسد لازم به ذکر است اگر ادرس دقیق و شماره تلفن معتبر وارد نمایید همکاران ما سریع تر با شما تماس خواهند گرفت و روند ارسال لمینت دندان برایتان سریع تر انجام خواهد گرفت اگر مشکلی بود به چت سایت رابود مراجعه نمایید.

95 thoughts on “خرید سریع {معتبر} لمینت متحرک دندان اسنپ و ترو اسمایل

 1. نیمااسکندرپور میگوید:

  من خاستم بخرم خریددرب منزل نداریدکه من یه روزه میخام ۱۸۰تومنیشوتا۱۰۰تومنم کرایه حملش بشه میدم فقط یه روزه سریع میخام

  • admin میگوید:

   با سلام و عرض ادب… اگر ساکن تهران شاید سفارشتات 24 ساعته به دستتان برسد البته ممکن است 48 ساعته هم باشد بستگی با مسافت شما دارد اما سفارشات شهرستان 24 ساعته به دست کسی نخواهد رسید حالا فرقی نمیکند از چه فروشگاهی سفارش میدهید….. برقرار و موفق باشید

 2. سیامک دادگستر میگوید:

  سلام.سلامت وموفق باشید.
  ممنون از راهنمایی های نوشتاری شما.
  خوشحال شدم،که هنوز آدمهای خوب وبامرام هست که کاری رابرای دیگری بااحترام وباکمترین سود به انجام میرساند.

 3. حسین عطایی میگوید:

  سلام برای شهرستان چن وقت طول میکشه
  بنده شنبه سفارش دادم هنوز پیامک ثبت سفارش هم حتی دریافت نکردم 🤔

  • admin میگوید:

   با سلام و عرض ادب … سفارش شما تایید و ارسال شده است لطفا برای دریافت کد رهگیری به همکارمان در تلگرام پیام بدهید 09202145606 و این شماره را تایید کنید در صورت بروز مشکل اینجا دوباره پیام بدهید … … موفق باشید

 4. مهرناز ناظمی میگوید:

  سلام
  من لمینیت 180 تومنی رو می‌خوام و سفارش هم ثبت کردم ولی هنوز پرداخت نکردم چون هر چی میگردم سایتتون نشان ای نماد نداره. چطور میشه اعتماد کرد

  • admin میگوید:

   با سلام و عرض ادب …حق با شماست که بی اعتماد باشید و نگران پول خود باشید… اما میتوانید پیامکی یا غیر پیامکی سفارش خود را ثبت نمایید بعدش همکاران با شما تماس خواهند گرفت یا میتوانید انلاین پرداخت نمایید یا با شماره حساب … در مورد اعتماد سایتی که در رتبه اول گوگله نمیاد بخاطر 180 تومان پول کسیو بخوره اگر هم بعد واریزی مشکلی بود میتوانید اینجا پیام بدهید یا تماس بگیرید …الان همین لمینت 180 تومانی در پیج ها و کانالها قیمت های بالایی دارند که سرچ در این شبکه ها متوجه خواهید شد ..نکته اخر این که اگر این لمینت توقع لمینت های چند میلیونی ثابت را دارید سفارش ندهید … موفق باشید

 5. ابراهیم فتحی طهرالند میگوید:

  سلام من برای فردا لمینت نیاز دارم امکانش هست ساکن تهران هستم اگه لازم باشه خودم خدمت برسم ۰۹۳۵۱۴۸۲۵۹۶

  • admin میگوید:

   با سلام و عرض ادب لطفا کد دستوری 06873860 را به سامانه ی 10004410 ارسال بفرمایید تا همکاران راهنمایی های لازم را خدذمتون ارائه بشه … موفق باشید

  • admin میگوید:

   با سلام و عرض ادب … طبیعتا کیفیت و حجم خمیر 180 بالا تر است ولی نه زیاد چون باید قالب گیری درست انجام شود و اگر درست انجام نشود بهترین خمیر رو هم داشه باشید به نتیجه نخواهید رسید و قبل خرید هم نباید از این محصولات توقع لمینت های چند میلیونی را داشته باشید … موفق باشید

 6. محمد شیخ مرتضی میگوید:

  سلام، بنده چند دقیقه قبل سفارش محصول ۱۸۰ تومانی را دادم اما پشیمان شدم و فعلا درخواست محصول ۹۵ تومانی را دارم لطفا برایم جابجا بفرمایید.ممنونم

  • admin میگوید:

   با سلام و عرض ادب …سفارش خود را پیامکی ثبت نمایید همکاران راهنمایی های لازم را خدمتتان توضیح خواهند داد … موفق باشید

   • admin میگوید:

    باسلام و عرض ادب… اگر قالب گیری درست انجام شود راضی کننده است اگر خیر پس راضی کننده نیست و بستگی به طرف مقابل دارد . توجه نمایید که قبل قالب گیری باید با خمیر های خوراکی (آدامس و غیره) قالب گیری انجام بدهید تا با مراحل قالب گیری اشنا شوید و بعد خمیر اصلی را قالب گیری نمایید کلا همه چی بستکی به استعداد شما دارد چون صفر تا صد کار را باید شما انجام بدهید . از انجایی که با هزینه پایین میخواهید لمینت داشته باشید این دردسر ها را هم برای شما خواهد داشت.

 7. اسماعیلی میگوید:

  سلام.وقت بخیر
  این دونوع لمینیت متحرک از نظر کیفیت چقدر باهم فرق دارن؟
  و آیا اندازه ی قالب این دونوع باهم متفاوته یا نه و فقط خمیرش فرق میکنه؟

  • admin میگوید:

   باسلام و عرض ادب… همان طور که تصاویر هم مشاهده میفرمایید از نظر حجم خمیر و نوع قالب کمی متفاوت هست البته سه مدل لمینت متحرک موجود است .طبیعتا لمینت 185 تومانی کیفتش بالا تر خواهد بود اما باید قالب گیری را هم درست انجام بدهید و اگر درست انجام نشود هر لمینتی که باشد به نتیجه درست نخواهید رسید… موفق باشید

 8. مهرداد میگوید:

  سلاموخسته باشیدممنون میشم اگه جواب بدیدوبگیدایااین محصول یک بارمصرفاگه یکباره میشه بگیدداعمشوداریدباچه قیمت وهزینه ارسال درتهران چقدر.منطقه شهریار.سپاس اگ پاسخ بدید

  • admin میگوید:

   با سلام و عرض ادب … یک بار مصرف نیست میتوانتد تا زمانی که مشکلی در خمیر پیش نیاد ازش استفاده کنید و طبیعتا از یک محصول صد تومانی نباید توقع داشت تا دائمی ازش استفاده کنید هزینه ارسال برای تهران 20 هزار تومان درب منزل میباشد … موفق باشید

 9. راضیه ادوسی میگوید:

  سلام خوبین من از همین سایت یک عدد لمینت سفارش دادم و مبلغ ۲۰۵هزارتومان هم از طریق موبایل بانکم کم شد اما هر کاری کردم نتونستم ب صفحه ای ک سفارش داشتم برگردم الان نمی‌دونم چی شده ثبت شده یا نشده چیکار کنم

  • admin میگوید:

   با سلام و عرض ادب … نگران نباشید همکارمان صبح با شما تماس خواهند گرفت و حتما این نکته را ذکر نمایید که واریز انجام شده است . لطفا این شماره را تلگرام همکارمان را تایید 09202145606 نمایید و جهت دریافت پیگیری سفارش از طریق تلگرام با همکارمان در ارتباط باشید . اگر مشکلی بود اینجا دوباره پیام بگذارید.

 10. Mostafa میگوید:

  سلام ببخشید آیا دندانپزشکی هم ببرم میتونه برام قالب گیری کنه تا باخیال راحت استفاده کنم از مشهد هستم اگر دکتر آشنایی دارید معرفی کنید ممنون میشم باتشکر فراوان از شما الان جوامو میدید

  • admin میگوید:

   با سلام و عرض ادب …خیر امکانش نیست چون محصول رو از اونا تهیه نکردین البته در دندانسازی ها اسنپ اسمایل انجام میشود ولی قیمتش چند میلیون میباشد . پیشنهاد میکنیم ابتدا فیلم های اموزشی را مشاهده نمایید و ابتدا با خمیر خوراکی قالب گیری را تمرین کنید و بعد خمیر اصلی را قالب گیری بفرمایید … موفق باشید

 11. مرتضی مزیکی میگوید:

  سلام شبتون بخیر.از کجا میشه خرید حضوری انجام داد یا از کدوم داروخانه معتبر میشه حضوری تهیه کرد؟

  • admin میگوید:

   با سلام و عرض ادب … میتوانید از داروخانه های شهرتان بپرسید اونایی که لوازم بهداشتی ارایشی هم هم دارند … موفق باشید

 12. ایمان میگوید:

  سلام من میخوام حضوری خرید کنم هر داروخانه ای هم میرم نداره بیش از ۲۰ داروخانه رفتم هیچکدوم نداشتن اهواز جایی هست که حضوری خرید کنیم

  • admin میگوید:

   با سلام و عرض ادب … معمولا این محصولات در خارج از اینترنت خیلی کمیاب هستند در شهر شما هم که بعید است پیدا شود شاید در لوازم ارایشی های شهرتون داشته باشند .

 13. سولماز اکبری نژاد میگوید:

  سلام من پرداخت اینترنتی انجام دادم می خوام بدونم کی برام ارسال میشه من متلقو هستم

  • admin میگوید:

   با سلام و عرض ادب … سپاس از خریدشما … همکارمان فردا صبح با شما تماس میگرد و بهشون بگید پرداخت انلاین انجام داده اید و سفارشات فردای همان روز ارسال میشود. اگر مشکلی بود اینجا پیام بگذارید

  • admin میگوید:

   با سلام و عرض ادب … قالب پلاستیکی فقط یرای قاب گرفتن است و هیچ کاربردی ندارد و خودتان باید لمینت بسازید چون این یک لمینت اماده نیست

 14. مسعود میگوید:

  سلام خسته نباشید
  من سفارش دادم پول رو هم واریز کردم
  ولی الان هرچی شماره پیگیری رو وارد میکنم عمل نمیکنه

  • admin میگوید:

   با سلام و عرض ادب … سپاس از خرید شما اگر جناب اقای مسعود جعفری لمینت دو فک هستید بله تایید و امروز ارسال شده است و این شماره تلگرام همکارمان را تایید 09202145606 نمایید و بهشون پیام بدهید که کد رهگیری پستی رو براتون ارسال کند و بعدش براتون میفرسته البته نام کامل خودتونم براشون بفرستید یعنی پیام ندهید بگید مسعودم برام کد پیگیری بفرستید

 15. ابراهیم رحیمی میگوید:

  سلام خسته نباشید من یک لمینت دوفک سفارش دادم بعدازچندروزپیام امد به اداره پست شهرتان بروید خواستم ببینم ازشرکت شمابود

  • admin میگوید:

   با سلام و عرض ادب … شما امروز دو محصول سفارش دادین که لمینت نبوده اصلا و هر دو انصرافی شده درسته ؟ پس نمیتونه از ما بوده باشه این تماس و گویا قبلن از یه فروشگاه دیگه خرید کردین و الان رسیده اداره پست شهرتان

 16. سیدجوادعبدی میگوید:

  سلام…ممنون که کارتان درست است و دنبال کلاه برداری و پول یامفت نیستید….در این زمانه مثل شما خداییش کم گیر میاد…ضمنا اگر آدرس دفتر را بدید تا خودم بیام محصول را بگیرم خیلی بهتر میشه

  • admin میگوید:

   با سلام و عرض ادب … خواهشم میکنم شما لطف دارید دوست عزیز … متاسفانه خرید حضوری نداریم اما اگر قصد خرید حضوری دارید به لوازم ارایشی ها یا داروخانه های شهر خودتون مراجعه نمایید.

 17. مسعود میگوید:

  با ارز سلام من لمینت سفارش دادم به دسم رسیده ولی اون خمیر داخلش خیلی سریع بعد از اینه از داخل آب جوش خارجش میکنم سفت میشه
  باید چی کارش کنم

  • admin میگوید:

   با سلام و عرض ادب … مبارکتان باشد …. باید یه کم سریع تر مراحل رو انجام بدهید و زمانی که حس کردید گرمای خمیر لثه رو اذیت نمکینه داخل قالب بگذارید البته قالب رو هم داخل اب ولرم قرار بدهید تا گرم باشه و خمیر سفت نشه یا با دستای تمیز خمیر رو ورز بدهید و بعد داخل قالب بگذارید یا اگر خمیر زود نرم میشود نیاز نیست اب خیلی جوش باشد و خمیر دیرتر خنک شد سفی یا نرمی خمیر باید به حدی باشد وقتی روی دندان میگذارید قالب گیری درست انجام شود حتما فیلم های اموزش رو در فضای مجازی مشاهده نمایید

 18. خدیجه رضوی میگوید:

  سلام
  این خمیر سو اسمال به درد نمی خورد کلان خمیرشو گذشتم کنار دوباره امروز سفارش دادم ترو اسمال سفارش دادم
  چون سو اسمال خیلی دیر سفت می‌شود تازه وقتی هم سفت می‌شود مثل پلاستیک طبیعی می‌شود …
  ولی ترو اسمال بعد ازسفت شدن بازهم کمی انعطاف داردومی چسبد به لثه
  ولی سو اسمال به لثه نمی چسبد…یک فروشگاه حضوری نداره که حداقل جنسمون پس بدهیم
  بعدم لطف کنید فقط خمیر بفرستید اکثر ما که پول دندان پزشکی نداریم و اومدیم سراغ این وسیله قالب داریم همش اضافه می ماند باید بریزیم دور …به جای قالب وقوطی بگذارید داخل پلاستیک خمیربیشتری بدهید …
  درضمن یک دکتر مشخص کنید درهرشهری قالب گیری کمک کند اینقدر دکتر دندان پزشک بیکار هست کلی مشتری دارد…

  • admin میگوید:

   با سلام و عرض ادب … ممنون از توضیحاتتون بله در حال حاضر ترو اسمایل از کیفیت خوبی بر خوردار است البته بستگی به قالب گیری درست دارد متاسفانه جسی که استفاده شده دیگر پس گرفته نخواهد شد چون این محصولا هم جزو لوازم ارایشی محسوب میشوند … این محصول را را ما تولید نمیکنیم که خمیر بیشتری داخلش قرار بدهیم و همه لمینت ها با هر قیمتی در فروشگاهای اینترنتی ساخت چین هستند… در مورد دکتر دنداشن پزشک لمینت متحرک باید تشریف ببرید دندانسازی های شهر خود البته لمینت اسنپ اسمایل دندانسازی این قیمت نیست و بالای پنج میلیون قیمت دارد و کلا این خمیر را دندانپزشک قالب گیری نمیکند و باید از خودشون تهیه کتید که قیمت بالایی دارد البته کیفیتشم خوبه.

 19. خدیجه رضوی میگوید:

  بعدم برام ترو اسمال بفرستید ببینم همان جنس است بعد پولش را بریزم ..یک جای دیگه به جای خمیر پارافین گذاشته بود داخل قوطی

 20. admin میگوید:

  مطمئن هستید شماره کارت صحیح است چون در هنگام کارت به کارت پیغام “کارت وارد شده در سیستم بانکی وجود ندارد” میاد ؟

  • admin میگوید:

   با سلام و عرض ادب …نگران نباشید سفارش شما ثبت شده است و همکارمان تماس میگیرن با شما گر مشکلی بود پیام بگذارید پاسخگو هستیم

 21. نازنین میگوید:

  سلام وقت بخیر من سفارش دادم کارت به کارت هم کردم آخر شماره کارتم 5880 چطوری پیگیری سفارش کنم

  • admin میگوید:

   با سلام و عرض ادب … نگران نباشید همکارمان تماس خواهد گرفت اما اگر واتساپ دارید اگر بلی به این شماره در واتساپ 09196600578 فیش را ارسال نمایید اگر مشکلی بود یا فیش رو ارسال نکردین یا همکارمان تماس نگرفتن حتما اینجا دوباره پیام بدهید و نگران نباشید

 22. نازنین میگوید:

  سلام می‌بخشید من تو تلگرام پیام دادم فیش فرستادم ولی کسی ج نداد خواستم بگم با تیباکس شهرقدس ارسال میشه.

 23. فرزانه زرین میگوید:

  سلام. وقت بخیر .
  غروب دیروز خرید اینترنتی لمینت ۱۱۰هزارتومانی و۳۰هزارتومان هزینه ی ارسال:
  ۱۴۰ هزارتومانی انجام دادم.
  ساعت وروز رسیدن بسته رو میخوام بدونم.
  قبلا هم ازتون خرید کردم .راضی بودم .
  ممنون.

  • admin میگوید:

   با سلام و عرض ادب خدمت سرکار خانوم زرین… نگران نباشید سفارش و مبلغ واریزی شما تایید شده است محصول شنبه برای شما ارسال میشود و تا اخر هفته باید به دستتان برسد . اگر کد رهگیری پستی برای شما پیامک نشد یا مشکلی بود اینجا دوباره پیام بدهید تا برای شما ارسال شود

 24. فرزانه زرین میگوید:

  سلام .وقتتون بخیر عزیز.
  من به لمینت احتیاج دارم .ممنون میشم بجای هزینه ای که میخواهید واریز کنید خود لمینت خمیری ۱۱۰ رو ارسال کنید .هزینه ی پست رو تقدیم میکنم.ممنون از لطفتون.

  • admin میگوید:

   اسنپ اسمایل قالب و خمیرش این شکلی است (لینک عکس رو پایین قرار دادم) که در صفحه اصلی سایت هم تصویرش موجوده و در گوگل هم بزنید مشخص است

   https://rbudconf.ir/wp-content/uploads/2023/08/333324.jpg

   لمینت سو اسمایل پودری است و محفظش شبیه نیم دایرس البته فرقی در قالب گیری ندارند

   ابتدا شماره کارت بدهید برای شما 110 تومان را واریز میکنیم بعد خودتان تمایل داشتید دوباره سفارش بدهید و پیشنهاد میکنم ابتدا همان لمینت سو اسمایل را استفاده کنید اگر راضی بودید دوباره همان اسنپ اسمایل 110 تومان را سفارش بدهید و عجله نکنید چون اگر با این محصول راحت نبودید با اسنپ اسمایل هم راحت نیستید

   و حتما قبل تحویل از پیک بپرسید که اسنپ اسمایل باشد

   _ اینجا شما کارت خودتان (با نام خودتان ) را با دقت وارد نمایید و اشتباه نباشد تا براتون واریز کنم

 25. فرزانه زرین میگوید:

  سلام .خسته نباشید .ممنون میشم مبلغ واریزی رو واریز کردین اطلاع بدین.چون میخوام دوباره سفارش بدم.

  • admin میگوید:

   با سلام و عرض ادب … خیر اگر اموزش را مشاهده نمایید سخت نیست چون قبل ار سفارش خریدار هم باید اطلاع داشته باشد که نیاز به قالب گیری و دقت دارد چون در بیشتر سایت ها اشاره شده کمتر از چند دقیقه صاحب لمینت شود و توضیحاتی داده نشده در مورد محصول

   • Hamid Korki میگوید:

    سلام.ساکن تهران هستم ببخشید نمیشه آدرس بدیدخودم حضوری بیام خریدکنم ازاین صدوهشتاد تومنیا

    • admin میگوید:

     با سلام و عرض ادب .. پرداخت در منزل است و 24 ساعت با پیک میرسد دستتان و میتوانید محصول را مشاهده کنید و در صورت رضایت خریداری کنید اگر خیر میتوانید محصول را تحویل نگیرید

  • admin میگوید:

   با سلام و عرض ادب… این محصولات سایزی بندی ندارند چون بعد قالب گیری سایز دندان دندان شما خواهد شد جهت مشاوره رایگان در هر ساعتی از شانباه روز میتوانید به چت سایت گوشه سمت چپ مراجعه نمایید

 26. جعفر میگوید:

  سلام وقتتون بخیر

  من میخواستم ازتون خواهش کنم که دقیقا منو راهنمایی کنید که کدوم نمونه رو سفارش بدم
  من دندان های فک بالام کاملا ایمپلنت شده و نیازی به لمینت ندارم ، اما فک پایین دندان های طبیعی خودمه ،فقط یخورده نامرتب هستن و دندون یه دونه مونده به دندون آسیاب جاش خالیه کشیدم برای ایمپلنت
  الان با توجه به این شرایط کدوم مدل مناسب من هست ؟
  ضمنا من اصلاً بلد نیستم قالب گیری و مابقی کارها انجام دهم
  ممنونم

  • admin میگوید:

   با سلام و عرض ادب

   اگر هنوز هم ایمپلنت هستن بهتر است استفاده نکنید چون ممکن است مشکل ساز شود و فردا که مشکل بیاد دندانپزشیک مدعی میشود بخاطر لمینت متحرک بوده اما اگر خیر دندان کاملا درمان شده و مشکلی ندارید میتوانید استفاده کنید
   ترو اسمایل گزینه بهتری است
   قالب گیری هم این شکلی است
   https://www.aparat.com/v/eYiXu

 27. فریبا میگوید:

  سلام میخواستم لمینت دندان سفارش بدم یه دونه از دندونام شکسته خواستم بدونم از چه مدلی سفارش بدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *