خانه گارانتي پيگيري تلفن مشکلات مشتري چت  خريد سريع لمينت اينجا

همه واقیعت های درد عصب کشی دندان+آیا واقعا درد واقعیت دارد؟

آیا عصب کشی دندان درد دارد این سوالی است برای ان دسته افرادی که میخواهند برای اولین بار این درمان را انجام میدهند پیش میاید و بسیاری از آنها یا از دوستان این سوال را میپرسند یا در گوگل سرچ میکنند که جواب سوال خیر است درد خاصی ندارد چون بی حسی زده میشود پس نگرانی از این بابت نداشته باشید.

 

 

 

ایا هنگام عصب کشی دندان درد دارد

ایا هنگام عصب کشی دندان درد دارد :

خیر به دلیل این که پزشک محترم به دندان شما بی حسی میزند و اگر حساس هستید و برای اولین بار این کار را انجام میدهید میتوانید به دندانپزشک خود بگویید مقداری بیشتر بی حسی بزند و در ادامه هم احیانا احساس درد کردید بازم هم بگویید که بی حسی را مجدد تکرار نمایید تا دردی احساس نکنید.

 

آیا نیاز است قبل از عصب کشی قرص خاصی بخورم

 

آیا نیاز است قبل از عصب کشی قرص خاصی بخورم :

خیر نیازی نیست البته اگر مشکل خاصی دارید یا بیماری زمینه ای حتما قبلش با پزشک مشورت نمایید ولی معمولا اگر مشکلی ندارید در مطب متوانید قرص استامینوفن یا ژلوفن استفاده نمایید البته باز هم تکرار میکنیم حتما با پزشک مشورت کنید.

 

ایا قبل عصب کشی باید غذای خاصی بخویم:

معمولا باید مثل روزهای عادی غذا میل نمایید و با شکم خالی  عصب کشی نکنید چون قرار است یک ساعت دهانتان باز باشد و پزشک روی دندان شما عملیات تخریب انجام بدهد پس حتما ان روز غذای مقوی میل نمایید  .

 

زمان غذا خوردن بعد از عصب کشی دندان :

 

زمان غذا خوردن بعد از عصب کشی دندان :

بهترین غذا بعد از عصب کشی دندان غذای نرم است و باید روی دندانی که عصب کشی شده است غذا نخورید و فشار خاصی وارد نشود تا زمانی که روکش انجام نداده اید غذا از سمت دیگر بخورید  و تا جایی که میتوانید به فک خود فشار وارد نکنید و غذای نرم میل نمایید

 

پر کردن دندان عصب کشی شده

 

چند روز بعد از عصب کشی دندان را پر کنیم :

معمولا امکان این نیست بعد عصب کشی روکش دندان قرار داده شود که معمولا حدود چند روز یا چند هفته طول میکشید تا روکش روی دندان قرار بگیرد چون همه کارها را یک روزه نمیتوان انجام داد.

 

ایا برای عصب کشی حتما باید به نزد پزشک متخصص بروید :

بله باید حتما به کلینک و یا دندانپزشک متخصص با تجریه کافی بروید چون اگر عصب کشی درست انجام نشود باعث درد دندان و کاهش عمر دندان شما میشود و باید دوباره هزینه کنید یا کلا دندان خود را بکشید.

 

جمع بندی :

بهتر است تا چند ساعت بعد از پانسمان دندان نباید چیزی خورد تا کاملا بی حسی روی دندان ازبین برود البته منظور غذاهای سفت است ولی میتوانید ابمیوه موز یا موارد دیگر را میل نمایید و معمولا چند روز اول ممکن است محل عصب کشی کمی درد بگیرید که قبلش پزشک نسخه داروهایی که نیاز هست را برای شما مینویسد و میتوانید از داروخانه تهیه نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *