خانه گارانتي پيگيري تلفن مشکلات مشتري چت  خريد سريع لمينت اينجا

مقرون به صرفه ترین لمینت متحرک دندان Snap On Smile

اسنپ آن اسمایل مدتی است وارد بازار ایران و جهان شده است از این رو مورد توجه بسیار از مردم قرار گرفته است آن هم به دلیل این که نیازی به تراشیدن دندان ندارید یعنی افرادی  که به دنبال راه حلی فوری برای بهبود لبخند خود هستند، می توانند از این محصول بهره مند شوند. این قوس‌های دندانی نوآورانه و سفارشی مستقیماً روی دندان‌های شما قرار می‌گیرند، مانند یک سینی سفیدکننده دندان یا دستگاه ارتودنسی شفاف. از آنجایی که اسن پاسمایل از قالب های تک دندانی ساخته شده است، استفاده از آن راحت است، بسیار ساده است و می تواند بسیاری از مشکلات ظاهری دندان ها را پنهان کند. در عین حال، تراشیدن مینای دندان یا درمان طولانی مدت لازم نیست.

 

لمینت متحرک دندان اسنپ آن اسمایل چیست

 

لمینت متحرک دندان اسنپ آن اسمایل چیست :

این محصول از دو عدد قالب پلاستیکی و دو عدد خمیر تشکیل شده است یک خمیر و قالب برای فک بالا و یک عدد خمیر و قالب برای فک پایین میباشد که شما باید بعد خرید اسنپ اسمایل آن را در خانه قالب گیری نمایید و بعد به صورت دستی ایراد های ظاهری آن را رفع نمایید مثلا اگر خمیر نیاز به برش داشت با قیچی انجام بدهید یا خطوط بینی دندانی ایجاد کنید چون این محصول نیاز به قالب گیری توسط خود شما را داد و دستان شما را این کار میبوسد.

 

 

 

 اسنپ آن اسمایل دندانپزشکی چیست :

 اسنپ آن اسمایل دندانپزشکی، نیاز به  چند  مرتبه مراجعه به دندانپزشک را دارد . در جلسه ابتدایی ، در صورت صلاحدید دندانپزشک از دندان های شما قالب گرفته یمشود و بعد رنگ و استایل آن را انتخاب میکنیدد تا مطمئن شوید دقیقاً با رنگ دندان اصلی  شما همخوانی دارد.برخلاف اسنپ اسمال خانگی ساخت اسنپ آن اسمایل ها در لابراتوار دندانسازی انجام می شود و معمولاً حدود 1 ماه طول میکشد و زمانی که اماده شد برای نصببه دندانپزشک مراجعه کنید البته قیمت بالایی دارد.

 

 

چه اشخاصی  گزینه های مناسب اسنپ اسمایل هستند :

افرادی ترک خوردگی یا شکستگی دندانی ندارند یا اندازه و شکل غیر عادی فاصله بین دندانی وجود لکه روی دندان ها که با سفید کردن دندان ها از بین نمی رود یا جای خالی دندان ندارند مناسب است از همه مهم تر کسانی که دوست ندارند دندان آنها تراشیده شود مناسب است.

 

 

 جمع بندی :

یکیمزیت این محصول که بسیار مقرون به صرفه است. افاردی  که توانایی پرداخت هزینه های دیگر لمینت ها را ندارند، اکنون می توانند این زیباییرا انتخاب کنند  می توانید از لبخندی زیبا لذت ببرید از همه مهم تر نیازی به تغییر شکل دندان یا مینای دندان ندارید، بنابراین خطر حساسیت دندان یا آسیب به ساختار دندان وجود ندارد. روند درمان نیز بسیار سریع است، بنابراین بیماران مجبور نیستند برای مراحل مختلف درمان دندانپزشکی چندین بار به دندانپزشک مراجعه کنند.اسنپ آن اسمایل نیازی به تغییر شکل دندان یا تراش مینای دندان برای آماده سازی این ابزار وجود ندارد، بنابراین، هیچ خطری برای دندان ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *