خانه پیگیری تلفن مشکلات مشتری خرید سریع

لمینت متحرک سو اسمایل مدل عدسی شکل گوله ای مناسب فک بالا و پایین

لمینت متحرک سو اسمایل و کلا این محصولات نیاز به تراشیدن دندان ندارند و دو نوع لمینت متحرک داریم یکی خانگی که توسط شما ساخته میشود و دیگری دندانپزشکی که توسط پزشک ساخته میشود   البته ظاهر زیبای لمینت متحرک نسبت به لمینت ثابت به علت کیفیت و ماندگاری بیشتر این لمینت دائمی بیشتر است و این را میتوان از قیمت پایین این محصولات بفهمید و یک چیز طبیعی میباشد.

 

 

لمینت متحرک سو اسمایل چیست :

این محصول بر خلاف محصولات دیگر مثل ترو اسمایل و اسنپ اسمایل دارای خمیر متفاوتی است و دارای قالب شبیه ترو اسمایل میباشد خمیر لمینت sow smile که از خمیر ژلی سیلیکونی و صمغی تشکیل شده و میتوانید در منزل به وسیله این محصول لمینت دندان بسازید.

 

 

موارد کاربرد لمینت سو اسمایل :

 

لمینت دندان سو اسمایل برای شرایطی که دندان طبیعی دارای نقایص مناسب خواهد بود:

دندان هایی که به دلیل نا زیبا هستند
دندانهایی که در اثر ساییدگی اسیب دیده است
دندانهای ترک‌خورده  نامرتب
دندانهای فاصله دار البته معمولا قالب گیری این نوع دندان سخت است

 

 

معایب لمینت سو اسمایل چیست :

این محصول جنبه درمانی ندارد و فقط ایراد های ظاهری را پوشش میدهد مورد بعدی این که توسط شخص ساخته میشود و دندانپزشک هیچ دخالتی ندارد پس قالب گیری سخت خواهد بود.

 

 

مراحل انجام لمینت سو اسمایل چیست :

ابتدا قالب را در اب جوش قرار بدهید و زمانی که نرم شد ان را در قالب پلاستیکی که به همراه محصول است قرار بدهید و بعد روی دندان مورد نظر خود بگذارید و اگر قالب گیری موفق بود باید وارد اصلاح ایراد های ظاهری روی لمینت باشید و با قیچی خطوط دندانی را ایجاد کنید و اضافه های لمینت را جدا نمایید تا سایز دندان شما شود جهت آشنایی فیلم های اموزشی را مشاهده نمایید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *