خانه گارانتي پيگيري تلفن مشکلات مشتري چت  خريد سريع لمينت اينجا

میخوام دندان سفید داشته باشیم باید چیکار کنم ؟

برای داشتن دندان سفید چیکار کنیم راهای زیادی وجود دارد شاید اسان ترین روش ممکن استفاده منظم از مسواک و خمیر دندان است از آنجایی که سفید بودن و زیبا بودن دندان میتواند چهره شما را زیبا تر کند پس داشتن دندان زیبا برای هر فرد بسیار مهم است و برای تغییر رنگ دندان‌ها یا باید حتما  به صورت مرتب از مسواک استفاده کنید و یا اگر میتوانید هزینه کنید  از دندانپزشک خود کمک بگیرید چون راهای زیادی وجود دارد که با هزینه کردن میتوانید دندان خود را سفید نمایید البته راهای ارزان تریم وجود دارد که در ادامه مقاله به ان خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

  

اسنپ اسمایل

استفاده از اسنپ اسمایل : 

لمینت متحرک دندان که با بان های ترو اسمایل یا سو سمایل هم شناخته میشود یک راه حل موقت برای زیبا و سفید شدن ندان لق گرفته که میتوانید با هزینه زیر دویست هزار تومان  به دندان خود تغییرات زیادی بدهید میشود گفت این نوع زیبایی خانگی میباشد چون باید در خانه قالب گیری را انجام بدهید توجه نمایید این گزینه درمانی نیست و فقط یک روکش روی دندان شما اجاد میکند و باعث سفید شدن دندان به صورت موقت میشود که میتوانید از فروشگاه ما آن را سفارش بدهید.

 

استفاده از زرد چوبه باعث سفید شدن دندان میشود
استفاده از زرد چوبه باعث سفید شدن دندان میشود

استفاده از زرد چوبه باعث سفید شدن دندان میشود:

ایا زردچوبه باعث سفید شدن دندان میشود بله این ماده ارزشمند کاربرد های فراوانی دارد که یکی از انها سفید کردن دندان شما میباشد البته میتواند روی بعضی از دندان های جواب ندهد یعنی اگر دندان خیلی زرد و پوسیده ای دارد اثر چندانی روی آن نخواهد داشت اما برای تست این که روی دندان شما اثرگذار است یا خیر باید آن را در هنگام شب استفاده کنید برای لین ترفند اید 1 قاشق کوچک به میزان دلخواه زردچوبه را با کمی آب ترکیب نمایید . سپس با این ترکیب مسواک بزنید. بعد از 5 دقیقه می‌توانید دندان‌ها را بشویید و بعد شاهد سفید و براق شدن دندان شما خواهد شد و حتما دهان خوب را به خوبی شستشو بدهید و بعد مسواک بزنید تا کامل رنگ زردچوبه از دهان شما پاک شود اگر نتیجه داد میتوانید از این روش دوباره استفاده کنید.

چطور از ایجاد لکه روی  دندان‌ها جلوگیری نماییم :

دندان هر فرد با گذشت زمان و بالا رفتن عمر زرد میشود و این دست شما نخواهد بود اما با رعایت نکات بهداشتی که در ابتدای مقاله هم گفته شد میتوانید دندان سفید تری داشته باشید مثلا برای استفاده از مایعات سرد مثل نوشابه از نی استفاده کنید  و اگر مواد غذای دیگر استفاده میکنید بعد 1 ساعت حتما مسواک بزنید تا رنگ دانه ها جذب دندان شما نشوند از همه مهم تر  اگر می‌خواهید دندان‌های زیبا تری داشته باشید، مصرف قند مخصوص اشیرینی و شکلات خود را کاهش بدهید یا اگر مصرف هم دارید حتما مسواک بزنید .

دندان مصنوعی را چگونه سفید تر کنیم :

برای ان دسته از عزیزانی که پروتز دندانی دارند  باید توجه نماییند به صورت همیشگی باید  دندان‌ها را  با دقت بشویید. اما برای این کار می‌توانید از محلول‌های شیمیایی مخصوص یا  سرکه و قرص‌ شستشوی دندان مصنوعی استفاده نمایید البته بهتر است از دندانساز خود مشورت نمایید. 

آیا استفاده از سفید کننده ها ضرر دارد:

بله استفاده از سفید کننده ها اگر همشگی باعث میتواند باعث عوراض شود پس حتما از آنها هفته ای چند بار استفاده نمایید و از مارک های معتبر بازار استفاده نمایید.

جمع بندی : 

سفیدی دندان‌ها تاثیر فوق‌العاده‌ای بر زیبایی ما دارد. شما می‌توانید هم با روش‌های خانگی و هم با کمک دندانپزشک دندان‌های خود را سفید کنید. فراموش نکنید که روش‌های خانگی برای سفید کردن دندان‌ها نتایج فوری ندارند و نیاز به استمرار دارند. همچنین، اگر دندان‌های شما دارای مشکلات جدی مانند ترک‌خوردگی یا خونریزی لثه‌ است، بهتر است با دندانپزشک مشورت کنید. درمانکده این امکان را برای شما فراهم کرده است که به صورت حضوری و غیرحضوری با بهترین متخصصین کشور ارتباط برقرار کنید و مشاوره دریافت کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *