خانه گارانتي پيگيري تلفن مشکلات مشتري چت  خريد سريع لمينت اينجا

آنچه باید بدانید در مورد کامپوزیت متحرک یا همان لمینت موقت

کامپوزیت متحرک دندان یک پرکاربرد در زمینه زیبایی دندان‌ و بهبود ظاهر آن‌ها هستند. این روش‌ها توسط دندانپزشک و خود خریدار با استفاده از مواد خمیری صورت می‌گیرند و نتایج بسیار خوبی در ایجاد لبخندی زیبابه ارمغان می‌آورند. لمینت متحرک دندان، یک لایه نسبتا نازک و یک پارچه است که روی سطح جلویی و یا پایینی دندان قرار می‌گیرد.

 

کامپوزیت متحرک یا همان لمینت موقت چیست
کامپوزیت متحرک یا همان لمینت موقت چیست

کامپوزیت متحرک یا همان لمینت موقت چیست :

کامپوزیت اسنپ اسمایل با استفاده از قالب و خمیر ، به شکل دندان فرد ساخته میشود که میتوانید محصول را از فروشگاه اینترنتی تهیه فرمایید و در خانه با استفاده از خمیر و قالب گیر مخصوص میتوانید برای خود لمینت بسازید و طبق نظرات مشتریان قالب گیری راحتی دارد ولی باید با دقت انجام شود.

 

 

مزایا و معایب کامپوزیت متحرک دندان:

کامپوزیت موقت  امکان بهبود شکل، رنگ و جلوه دندان‌ها را فراهم کرده برای استفاده از ان نیازی به تراشیده شدن دندان ندارید و قیمت ارزانی هم دارد  اما در صورتی که کامپویت سیار خراب شوند، تعمیر آن‌ها به سادگی امکان‌پذیر نیست و باید دوباره قالب گیری شود و عمر کوتاهی هم دارد ممکن است برای برخی ها متحرک بودن و نوع خمیر خوشایند نباشد.

 

 

چرا قیمت کامپوزیت متحرک دندان ارزان است :

از نظر قیمت، کامپوزیت اسنپ اسمایل معمولاً هزینه کمتری را برای همه  دارد. این روش ارزان‌تر است چون قالب گیری با شماست از سوی دیگر،  فرآیند قالب گیری هم اسان است البته میتواند قالب گیری برای برخی افراد هم سخت باشد اما دلیل اصلی که باعث ارزان بودن این محصول کرده قالب گیری توسط شخص و عمر کوتاه محصول میباشد

 

 

جمع بندی :

با توجه به خوبی ها و  بدیهای مذکور، قبل از انتخاب بین و کامپوزیت ثابت و متحرک ، مهم است با دندانپزشک خود مشورت بگیرید و بر اساس نیازها و شرایط خاص خود  یک محصول را انتخاب کنید البته اگر هزینه کردن برای شما سخت است بدون شک باید کامپوزیت موقت را انتخاب کنید. همچنین، در نظر داشته باشید که این زیبایی به عنوان گزینه درمانی نیست و صرفا برای چند ساعت باید روی دندان شما قرار گیرد در صورتی که به ماندگاری بالا  علاقه دارید، کامپوزیت دندان ثابت  گزینه مناسب تری است اما اکر دوست ندارید هزینه کنید این مورد بهترین راه است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *